Miasto

1 września 2016, 15:38:7

Prezydent Miasta Tychy, Miejskie Centrum Kultury oraz zespoły Dżem i Cree zapraszają na trzecią edycję festiwalu Rock na Plaży, która odbędzie się 3 września na Dzikiej Plaży Paprocany. Z tej okazji dla uczestników festiwalu MZK Tychy uruchomi dodatkowe autobusy i trolejbusy.

Rock na Plaży
Tradycyjnie zagrają gospodarze festiwalu - zespoły Dżem i Cree oraz Kasa Chorych, Grzegorz Kapołka Trio. Nie zabraknie również laureata ubiegłorocznej edycji - 5 Rano.

Program - 3 września (Dzika Plaża Paprocany, ul. Nad Jeziorem 1):
15:00 Przeglądy konkursowe - GIFLOF, 230 Volt, Blackberry Brothers
16:30 5 Rano
17:10 Kasa Chorych
18:20 Grzegorz Kapołka Trio, wręczenie nagród laureatom konkursu
19:00 Cree, Dżem i goście
23:00 Zakończenie imprezy

Zanim jednak Dzika Plaża w Paprocanch stanie się najbardziej rockową plażą w Polsce, zapraszamy 2 września br. o godz. 9:00 na "Rockowe Śniadanie" w doborowym towarzystwie. Już po raz trzeci z ogrodu MCK przy ul. Bohaterów Warszawy 26 nadawana będzie trójkowa audycja LP 3. W audycji, którą poprowadzi Piotr Baron udział wezmą zespoły Cree, Dżem oraz zaproszeni goście. 

Ponadto Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach informuje uczestników festiwalu, że 3.09.2016 r. (sobota) po zakończeniu imprezy uruchomi dodatkowe autobusy i trolejbusy, którymi będzie można dojechać z Paprocan do centrum miasta i Dworca PKP w Tychach. Dodatkowe kursy linii B, 137, 268, 696 będą realizowane według potrzeb między godziną 23:00– 00:00.

Dodatkowe trolejbusy linii B oraz autobusy linii 137 będą oczekiwały na przystanku „Tychy Paprocany Pętla T-bus” (pętla trolejbusowa).
Dodatkowe autobusy linii 268 i 696 będą oczekiwać na przystanku „Tychy Paprocany Pętla” (zatoka w kierunku centrum miasta).
Autobusy linii 137, 268 i 696 będą dojeżdżać wyłącznie do przystanku „Tychy Dworzec PKP”.

Na ww. liniach obowiązuje taryfa MZK w Tychach. Prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w bilety MZK w Tychach.

UWAGA! Bez względu na czas zakończenia imprezy ostatni autobus odjedzie z przystanku „Tychy Paprocany Pętla” w nocy w sobotę około godziny 00:00.
Spodek w zenicie

Spodek w zenicie

„Spodek w Zenicie” – taki tytuł nosi książka napisana przez Annę Syskę – Miejskiego Konserwatora Zabytków w Tychach. Książka w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży.

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt PFRON mający na celu kompleksową rehabilitację i aktywizację zawodową osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia.

Nowy radny w Tychach

Nowy radny w Tychach

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta ślubowanie złożył nowy radny - Ali Nurbagandow. Zastąpił on radną Magdalenę Łukę, która złożyła mandat w związku z rozpoczęciem pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tychy.

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×