Kultura

1 września 2016, 13:0:0

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba zaprasza na „Narodowe Czytanie” w 1050 rocznicę Chrztu Polski. 3 września od godz. 11:00 na dziedzińcu Teatru Małego w Tychach znani i lubiani tyszanie czytać będą „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza.

Podczas prezentacji usłyszymy pieśni w wykonaniu Chóru Cantate Deo z Czułowa oraz zespołów wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury nr I im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach: Quasi Giocoso Michała Brożka i Ton Formacja Rafała Białasa.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, a jego organizatorami są Młodzieżowy Dom Kultury nr I oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

 

Dziedziniec Teatru Małego

ul. Hlonda 1, Tychy

3 września 2016 r.

godz. 11:00

Spodek w zenicie

Spodek w zenicie

„Spodek w Zenicie” – taki tytuł nosi książka napisana przez Annę Syskę – Miejskiego Konserwatora Zabytków w Tychach. Książka w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży.

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt PFRON mający na celu kompleksową rehabilitację i aktywizację zawodową osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia.

Nowy radny w Tychach

Nowy radny w Tychach

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta ślubowanie złożył nowy radny - Ali Nurbagandow. Zastąpił on radną Magdalenę Łukę, która złożyła mandat w związku z rozpoczęciem pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tychy.

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×