Kultura

12 sierpnia 2016, 9:44:38

Zapraszamy na przedsmak Ślaskiej Jesieni Gitarowej! 14 sierpnia (niedziela) na placu Baczyńskiego wystąpi Adam Palma.

Baczyński
Występ odbędzie się w ramach cyklu "Niedziele na Baczyńskiego".

W programie koncerty:
Adam Palma solo
duet Adam Palma + Jan Gałach (blues, jazz, Gypsy Jazz, country)
trio Adam Palma - Justyna Panfilewicz - Jan Gałach

W programie usłyszymy utwory autorskie Adama Palmy oraz covery z kafejek paryskich i czasów Django Reinhardta, przez narodziny rock'n'rolla w Memphis, do dzisiejszych popularnych hitów.

Adam Palma - jedyny gitarzysta na świecie zapraszany na scenę przez dwóch geniuszy gitary Al Di Meolę i Tommiego Emmanuela.oraz niezliczoną liczbę gitarowych znakomitości takich jak: Albert Lee, Joscho Stephan, Jack Pearson, Frank Vignola etc. Zdobywca tytułu „Najlepszy Polski Gitarzysta Akustyczny” w/g Guitar Awards w Warszawie w 2014 r. Szczegółowy program imprezy już wkrótce!
Spodek w zenicie

Spodek w zenicie

„Spodek w Zenicie” – taki tytuł nosi książka napisana przez Annę Syskę – Miejskiego Konserwatora Zabytków w Tychach. Książka w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży.

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt PFRON mający na celu kompleksową rehabilitację i aktywizację zawodową osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia.

Nowy radny w Tychach

Nowy radny w Tychach

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta ślubowanie złożył nowy radny - Ali Nurbagandow. Zastąpił on radną Magdalenę Łukę, która złożyła mandat w związku z rozpoczęciem pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tychy.

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×