Miasto

18 lipca 2008, 8:43:55

Biuro Regionalne Województwa Śląskiego w Brukseli zaprasza instytucje i mieszkańców Tychów do nominowania jednego z przedsięwzięć miasta do Nagrody Mistrzów Regionów Europy 2008.

Do zdobycia prestiżowe trofea w dziesięciu kategoriach.
To już druga edycja konkursu organizowanego przez redakcje "Regional Review" i TheParliament.com we współpracy z Komitetem Regionów UE.
Konkurs skierowany jest do regionów, miast i miejscowości wdrażających na swoim terenie projekty innowacyjne, z których mogliby korzystać partnerzy w innych częściach Polski i Europy.
W tym roku można się ubiegać o nagrody w dziesięciu kategoriach: komunikacji, kulturze, zatrudnieniu, energii, środowisku, innowacji, dialogu międzykulturowym, infrastrukturze morskiej, polityce społecznej i transporcie.
Tutaj można zgłosić nominację do Nagrody Mistrzów Regionów Europy 2008 :

http://www.theparliament.com/index.php?id=651


Aby zgłosić nominację miejscowości, miasta lub całego regionu (województwa), należy wypełnić formularz (w języku angielskim), podając m.in. nazwę przedsięwzięcia i kategorię, w której je nominujemy, a także uzasadniając, dlaczego dany projekt lub działanie zasługuje na nagrodę (maksymalnie 350 słów). Biuro Regionalne Województwa Śląskiego w Brukseli służy Państwu pomocą przy poprawnym wypełnieniu formularza.
Termin zgłoszeń upływa 31 lipca br., a 22 września kandydatury spełniające wymogi formalne zostaną przedstawione Komitetowi Regionów. Wybór najlepszych nastąpi 24 października br., a ceremonia wręczenia nagród - 19 listopada br.

Bliższych informacji udzieli Państwu Biuro Regionalne Województwa Śląskiego w Brukseli
tel.: 0032 2 514 77 67
e-mail: brws.bruksela@silesia-region.pl

Zgłoś usterkę w Tychach

Zgłoś usterkę w Tychach

Uszkodzona jezdnia lub chodnik, zniszczona zieleń... Często idąc lub przejeżdżając przez miasto natrafiamy na różne nieprawidłowości w miejskiej przestrzeni. Nierzadko o takich usterkach wiedzą tylko mieszkańcy najbliższej okolicy. Co możemy zrobić? Skorzystać z systemu „Zgłoś usterkę”.

Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19

Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają przedsiębiorców na spotkanie on-line „Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19”.

Otwarcie szkół w Tychach od 1 czerwca

Otwarcie szkół w Tychach od 1 czerwca

W poniedziałek, 1 czerwca w Tychach zostaną uruchomione klasy I-III w szkołach podstawowych (zajęcia opiekuńczo-wychowawcze). Będą odbywały się także konsultacje dla pozostałych uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i szkół ponadpodstawowych.

Renowacja zabytkowego krzyża

Renowacja zabytkowego krzyża

W środę, 27 maja został zdemontowany zabytkowy krzyż znajdujący się przy ulicy Oświęcimskiej w Tychach. Pochodzący z 1876 roku krzyż jest wpisany do rejestru zabytków województwa śląskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×