Miasto

8 lipca 2008, 13:46:54

Dodatkowe patrole pojawiły się na początku lipca. To już trzeci rok wspólnej akcji Policji i Miasta dla poprawy bezpieczeństwa.

Miasto przeznaczyło na ten cel 30 tysięcy złotych. To nie jedyna kwota, jaką Tychy przekazują w tym roku na rzecz KMP w Tychach. Decyzją Rady Miasta w budżecie zarezerwowano 280 tysięcy złotych na zakup nowych radiowozów oraz 50 tysięcy złotych na komputeryzacje komendy.
W sumie w ostatnich latach Tychy przeznaczyły ponad 1mln 400 tysięcy złotych dla Komendy Policji w Tychach.
Poniżej przedstawione jest zestawienie kwot przekazanych z budżetu miasta i dokonanych za nie zakupów:
2005 r. – 275.000 zł.
dofinansowanie zakupu samochodów służbowych dla Komendy Miejskiej Policji
2006 r. – 260.000 zł.
zakup wyposażenia i remont budynku Komendy; remont pomieszczeń służbowych, wymiana ; doposażenie stanowisk pracy – biurka, komputery i inne
2007 r. – 509.992 zł.
kontynuacja remontu budynku Komendy; zakup sprzętu biurowego oraz dodatkowe patrole
2008 r. – 360.000 zł.
dofinansowanie zakupu 8 samochodów, komputeryzacja komendy, dodatkowe patrole
 

Samorządowe przedszkola i żłobek miejski otwarte

Samorządowe przedszkola i żłobek miejski otwarte

Żłobek miejski oraz większość przedszkoli publicznych w Tychach są już otwarte. Chęć posłania dzieci do przedszkoli zgłosiło ok. 10 % rodziców. Jeśli nic się nie zmieni, do przedszkoli publicznych rodzice zaprowadzą dziś ok. 350 dzieci.

Koniec utrudnień na DK1

Koniec utrudnień na DK1

Dobra wiadomość dla kierowców podróżujących trasą Katowice – Tychy oraz Tychy – Bielsko-Biała. Naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego ulicy Beskidzkiej z aleją Niepodległości dobiegła końca.

Obsługa klientów Urzędu Miasta od 25 maja

Obsługa klientów Urzędu Miasta od 25 maja

Sprawy urzędowe klienci mogą załatwiać telefonicznie, mailowo, czy za pośrednictwem portali eurzad.umtychy.pl, epuap.gov.pl, sekap.pl. W dalszym ciągu nie ma możliwości poruszania się po całym budynku urzędu miasta. Bezpośrednia obsługa Klienta odbywać się będzie na parterze urzędu w BOK.

Tarcza antykryzysowa: wsparcie z ZUS – webinarium i dyżur telefoniczny

Tarcza antykryzysowa: wsparcie z ZUS – webinarium i dyżur telefoniczny

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Tychach zapraszają 27 maja br. do udziału w seminarium pn. Tarcza antykryzysowa - wsparcie realizowane przez ZUS.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×