Sport

11 grudnia 2014, 12:8:47

Wystartowała szósta edycja Plebiscytu "Tyskie Laury Sportowe", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem tygodnika "Twoje Tychy". Zapraszamy do udziału w plebiscytowej zabawie, w której wybieramy najlepszych-najpopularniejszych tyskich sportowców w 2014 roku.

Plebiscytowa zabawa rozpoczęla się 9 grudnia i potrwa do 30 stycznia 2015 r. Jak co roku, wybieramy pięciu sportowców w kategorii "senior" i pięciu w kategorii "młodzieżowiec". Warto jednak dodać, iż seniorzy to sportowcy, którzy w 2014 roku osiągnęli wybitne wyniki sportowe w rozgrywkach seniorskich, natomiast młodzieżowcy - w rozgrywkach młodzieżowych lub seniorskich. I przypominamy - jeden uczestnik plebiscytu może wypełnić i przysłać tylko jedno zgłoszenie.

 

Aby oddać głos na sportowców i wziąć udział w losowaniu nagród należy wytypować w kategoriach – „Senior” i „Młodzieżowiec” – po pięciu sportowców, na których chce się oddać swój głos. Następnie trzeba wypełnić kupon, który będzie publikowany na łamach tygodnika „Twoje Tychy”, od 9.12.2014 r. do 27.01.2015 r. i dostarczyć go (listownie lub osobiście) do 30.01.2015 r., na adres: Tygodnik „Twoje Tychy”, al. Piłsudskiego 12, 43-100 Tychy, z dopiskiem „Plebiscyt sportowy”. Można również wypełnić i odesłać zgłoszenie na formularzu zgłoszeniowym umieszczonym na stronie www.tychy.pl.

 

Listy kandydatów:

Kandydaci seniorzy

Kandydaci młodzieżowcy

 

Ragulamin kliknij TUTAJ.

 

Więcej informacji na stronie www.mosir.tychy.pl oraz www.tychy.pl

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 w Tychach

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 w Tychach

Już za kilka dni (24 maja) w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20.

„Tyskie Żywioły” w czerwcu w Tychach

„Tyskie Żywioły” w czerwcu w Tychach

8 czerwca Tychami zawładną żywioły… „Tyskie żywioły”. Właśnie pod taki hasłem odbędzie się festiwal edukacji ekologicznej, który po raz trzeci organizuje miasto Tychy. Tym razem jednak festiwal zmienia lokalizację i odbędzie się na tzw. Dzikiej Plaży w Paprocanach.

Ocena wniosków w budżecie partycypacyjnym zakończona

Ocena wniosków w budżecie partycypacyjnym zakończona

VI edycja Tyskiego Budżetu Partycypacyjnego była rekordowa – mieszkańcy złożyli ponad 200 wniosków – to najwięcej od rozpoczęcia realizacji projektu budżetu partycypacyjnego w Tychach. Właśnie zakończyła się ich formalna i merytoryczna ocena.

Odszedł Stanisław Niemczyk, wybitny polski architekt

Odszedł Stanisław Niemczyk, wybitny polski architekt

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 13 maja 2019 r. w wieku 76 lat odszedł Stanisław Niemczyk, wybitny polski architekt.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×