Sport

11 grudnia 2014, 12:8:47

Wystartowała szósta edycja Plebiscytu "Tyskie Laury Sportowe", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem tygodnika "Twoje Tychy". Zapraszamy do udziału w plebiscytowej zabawie, w której wybieramy najlepszych-najpopularniejszych tyskich sportowców w 2014 roku.

Plebiscytowa zabawa rozpoczęla się 9 grudnia i potrwa do 30 stycznia 2015 r. Jak co roku, wybieramy pięciu sportowców w kategorii "senior" i pięciu w kategorii "młodzieżowiec". Warto jednak dodać, iż seniorzy to sportowcy, którzy w 2014 roku osiągnęli wybitne wyniki sportowe w rozgrywkach seniorskich, natomiast młodzieżowcy - w rozgrywkach młodzieżowych lub seniorskich. I przypominamy - jeden uczestnik plebiscytu może wypełnić i przysłać tylko jedno zgłoszenie.

 

Aby oddać głos na sportowców i wziąć udział w losowaniu nagród należy wytypować w kategoriach – „Senior” i „Młodzieżowiec” – po pięciu sportowców, na których chce się oddać swój głos. Następnie trzeba wypełnić kupon, który będzie publikowany na łamach tygodnika „Twoje Tychy”, od 9.12.2014 r. do 27.01.2015 r. i dostarczyć go (listownie lub osobiście) do 30.01.2015 r., na adres: Tygodnik „Twoje Tychy”, al. Piłsudskiego 12, 43-100 Tychy, z dopiskiem „Plebiscyt sportowy”. Można również wypełnić i odesłać zgłoszenie na formularzu zgłoszeniowym umieszczonym na stronie www.tychy.pl.

 

Listy kandydatów:

Kandydaci seniorzy

Kandydaci młodzieżowcy

 

Ragulamin kliknij TUTAJ.

 

Więcej informacji na stronie www.mosir.tychy.pl oraz www.tychy.pl

Renowacja zabytkowego krzyża

Renowacja zabytkowego krzyża

W środę, 27 maja został zdemontowany zabytkowy krzyż znajdujący się przy ulicy Oświęcimskiej w Tychach. Pochodzący z 1876 roku krzyż jest wpisany do rejestru zabytków województwa śląskiego.

Pierwsza w historii miasta zdalna sesja Rady Miasta Tychy

Pierwsza w historii miasta zdalna sesja Rady Miasta Tychy

30 kwietnia odbędzie się pierwsza w historii miejscowego samorządu zdalna sesja Rady Miasta Tychy.

Prezydent Tychów z absolutorium za 2019 rok

Prezydent Tychów z absolutorium za 2019 rok

Na wczorajszej (28 maja) sesji Rady Miasta Tychy radni większością głosów (17 za, 8 radnych wstrzymało się od głosu) przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 rok. Radni udzielili także absolutorium Prezydentowi Miasta Tychy za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku.

Raport o stanie gminy miasta Tychy

Raport o stanie gminy miasta Tychy

28 maja, na sesji Rady Miasta Tychy, Andrzej Dziuba – prezydent Tychów przedstawił coroczny „Raport o stanie miasta”. Raport to źródło wiedzy o Tychach i zmianach, jakie zaszły w naszym mieście w 2019 roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×