Sport

11 grudnia 2014, 12:8:47

Wystartowała szósta edycja Plebiscytu "Tyskie Laury Sportowe", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem tygodnika "Twoje Tychy". Zapraszamy do udziału w plebiscytowej zabawie, w której wybieramy najlepszych-najpopularniejszych tyskich sportowców w 2014 roku.

Plebiscytowa zabawa rozpoczęla się 9 grudnia i potrwa do 30 stycznia 2015 r. Jak co roku, wybieramy pięciu sportowców w kategorii "senior" i pięciu w kategorii "młodzieżowiec". Warto jednak dodać, iż seniorzy to sportowcy, którzy w 2014 roku osiągnęli wybitne wyniki sportowe w rozgrywkach seniorskich, natomiast młodzieżowcy - w rozgrywkach młodzieżowych lub seniorskich. I przypominamy - jeden uczestnik plebiscytu może wypełnić i przysłać tylko jedno zgłoszenie.

 

Aby oddać głos na sportowców i wziąć udział w losowaniu nagród należy wytypować w kategoriach – „Senior” i „Młodzieżowiec” – po pięciu sportowców, na których chce się oddać swój głos. Następnie trzeba wypełnić kupon, który będzie publikowany na łamach tygodnika „Twoje Tychy”, od 9.12.2014 r. do 27.01.2015 r. i dostarczyć go (listownie lub osobiście) do 30.01.2015 r., na adres: Tygodnik „Twoje Tychy”, al. Piłsudskiego 12, 43-100 Tychy, z dopiskiem „Plebiscyt sportowy”. Można również wypełnić i odesłać zgłoszenie na formularzu zgłoszeniowym umieszczonym na stronie www.tychy.pl.

 

Listy kandydatów:

Kandydaci seniorzy

Kandydaci młodzieżowcy

 

Ragulamin kliknij TUTAJ.

 

Więcej informacji na stronie www.mosir.tychy.pl oraz www.tychy.pl

Wojskowe samoloty nad Tychami

Wojskowe samoloty nad Tychami

W czwartek 15 sierpnia nad Tychami przelecą wojskowe statki powietrzne - jest to związane z centralnymi obchodami Święta Wojska Polskiego i 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego w Katowicach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" zachęcamy do wspólnego "odkorkowania" Paprocan i korzystania z miejskiej komunikacji oraz Tyskiego Roweru.

Tyski Rower pojedzie do Pszczyny i Goczałkowic

Tyski Rower pojedzie do Pszczyny i Goczałkowic

Od 26 lipca Tyskim Rowerem Miejskim będzie można dojechać do Pszczyny i Goczałkowic. Prezydent Tychów podpisał także zarządzenie dotyczące standardów i wytycznych kształtowania infrastruktury rowerowej na terenie Miasta Tychy.

Ponad 10 tysięcy wniosków złożono w Tychach w programie 500+. Właśnie ruszyła wypłata świadczeń

Ponad 10 tysięcy wniosków złożono w Tychach w programie 500+. Właśnie ruszyła wypłata świadczeń

Minęły dwa tygodnie od rozpoczęcia naboru wniosków online o wypłatę świadczenia "500+" i "Dobry start". Do 15 lipca br. w Tychach do programu "500+" zostało złożonych 10 453 wniosków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×