Sport

2 grudnia 2014, 10:19:2

W niedzielę, 7 grudnia zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w II edycji akcji Teddy Bear Toss na Stadionie Zimowym w Tychach! Polega ona na wrzuceniu na taflę lodowiska pluszaków po pierwszej bramce.

Tym razem akcja odbędzie się podczas ciekawie zapowiadającego się meczu 24. kolejki PHL, w którym to tyszanie podejmą Comarch Cracovię. Niedzielny (7 XII) mecz rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 18:00. Zebrane podczas akcji zabawki trafią do podopiecznych Fundacji Cicha Nadzieja oraz do tyskiego oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

 

Uwaga! Organizatorzy proszą o rzucanie na taflę tylko i wyłącznie pluszowych maskotek. Najlepiej, aby przyniesione pluszaki były nowe i zapakowane w foliowe siatki. Warto też pamiętać, że pierwsza bramka dla GKS Tychy = sygnał do rzucania maskotek!

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem każdy kibic, który przy zakupie biletu na mecz GKS - Cracovia okaże w kasie pluszaka, będzie mógł kupić bilet w promocyjnej cenie 5 złotych!

 

Więcej informacji na www.tyski-sport.pl

 

Fot. M. Zawalska

Wracają upały, może być burzowo

Wracają upały, może być burzowo

Jutro w Tychach może być burzowo, a w sobotę i niedzielę powrócą upały i temperatury sięgające od 27 do 31 stopni. W związku z nagłą zmianą pogody, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych.

Zakończyła się rekrutacja do tyskich szkół średnich

Zakończyła się rekrutacja do tyskich szkół średnich

Niemal wszyscy absolwenci z podwójnego rocznika, którzy rywalizowali o miejsca w szkołach średnich w Tychach, dostali się do wybranej szkoły. Do szkół zakwalifikowało się 2134 uczniów spośród ok. 2180 biorących udział w rekrutacji.

Wojskowe samoloty nad Tychami

Wojskowe samoloty nad Tychami

W czwartek 15 sierpnia nad Tychami przelecą wojskowe statki powietrzne - jest to związane z centralnymi obchodami Święta Wojska Polskiego i 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego w Katowicach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" zachęcamy do wspólnego "odkorkowania" Paprocan i korzystania z miejskiej komunikacji oraz Tyskiego Roweru.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×