Sport

2 grudnia 2014, 10:19:2

W niedzielę, 7 grudnia zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w II edycji akcji Teddy Bear Toss na Stadionie Zimowym w Tychach! Polega ona na wrzuceniu na taflę lodowiska pluszaków po pierwszej bramce.

Tym razem akcja odbędzie się podczas ciekawie zapowiadającego się meczu 24. kolejki PHL, w którym to tyszanie podejmą Comarch Cracovię. Niedzielny (7 XII) mecz rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 18:00. Zebrane podczas akcji zabawki trafią do podopiecznych Fundacji Cicha Nadzieja oraz do tyskiego oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

 

Uwaga! Organizatorzy proszą o rzucanie na taflę tylko i wyłącznie pluszowych maskotek. Najlepiej, aby przyniesione pluszaki były nowe i zapakowane w foliowe siatki. Warto też pamiętać, że pierwsza bramka dla GKS Tychy = sygnał do rzucania maskotek!

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem każdy kibic, który przy zakupie biletu na mecz GKS - Cracovia okaże w kasie pluszaka, będzie mógł kupić bilet w promocyjnej cenie 5 złotych!

 

Więcej informacji na www.tyski-sport.pl

 

Fot. M. Zawalska

BELFEgoR powraca

BELFEgoR powraca

Po trzech latach nieobecności tyski Teatr Alternatywny BELFEgoR wychodzi z cienia. Szatańska trupa Żukowskiego wraca na scenę z nowym premierowym spektaklem „Bal w operze” według Juliana Tuwima.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 w Tychach

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 w Tychach

Już za kilka dni (24 maja) w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20.

„Tyskie Żywioły” w czerwcu w Tychach

„Tyskie Żywioły” w czerwcu w Tychach

8 czerwca Tychami zawładną żywioły… „Tyskie żywioły”. Właśnie pod taki hasłem odbędzie się festiwal edukacji ekologicznej, który po raz trzeci organizuje miasto Tychy. Tym razem jednak festiwal zmienia lokalizację i odbędzie się na tzw. Dzikiej Plaży w Paprocanach.

Ocena wniosków w budżecie partycypacyjnym zakończona

Ocena wniosków w budżecie partycypacyjnym zakończona

VI edycja Tyskiego Budżetu Partycypacyjnego była rekordowa – mieszkańcy złożyli ponad 200 wniosków – to najwięcej od rozpoczęcia realizacji projektu budżetu partycypacyjnego w Tychach. Właśnie zakończyła się ich formalna i merytoryczna ocena.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×