Sport

2 grudnia 2014, 10:19:2

W niedzielę, 7 grudnia zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w II edycji akcji Teddy Bear Toss na Stadionie Zimowym w Tychach! Polega ona na wrzuceniu na taflę lodowiska pluszaków po pierwszej bramce.

Tym razem akcja odbędzie się podczas ciekawie zapowiadającego się meczu 24. kolejki PHL, w którym to tyszanie podejmą Comarch Cracovię. Niedzielny (7 XII) mecz rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 18:00. Zebrane podczas akcji zabawki trafią do podopiecznych Fundacji Cicha Nadzieja oraz do tyskiego oddziału Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

 

Uwaga! Organizatorzy proszą o rzucanie na taflę tylko i wyłącznie pluszowych maskotek. Najlepiej, aby przyniesione pluszaki były nowe i zapakowane w foliowe siatki. Warto też pamiętać, że pierwsza bramka dla GKS Tychy = sygnał do rzucania maskotek!

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem każdy kibic, który przy zakupie biletu na mecz GKS - Cracovia okaże w kasie pluszaka, będzie mógł kupić bilet w promocyjnej cenie 5 złotych!

 

Więcej informacji na www.tyski-sport.pl

 

Fot. M. Zawalska

Kultura on-line w mieście Tychy

Kultura on-line w mieście Tychy

Odwiedzając tyskie restauracje czy puby od kilku dni można zapoznać się z repertuarem online tyskich instytucji kultury. Miejskie Centrum Kultury przygotowało specjalne informatory, w których można znaleźć informacje dotyczące działań m.in. Teatru Małego, Muzeum Miejskiego itp.

Turniej recytatorski online

Turniej recytatorski online

Trwają kwalifikacje do Turnieju Recytatorskiego online, realizowanego w ramach proLOGOS Festiwal Słowa Online. Konkurs w całości zostanie przeprowadzony przez platformy sieciowe. Łączna pula nagród finansowych w turnieju wynosi 7000 zł.

Wyszukiwarka odpadów

Wyszukiwarka odpadów

Stłuczone butelki, zużyte soczewki kontaktowe, drzwi po remoncie... Lista kłopotliwych odpadów może być długa. W Tychach uruchomiono wyszukiwarkę, która podpowie jak je segregować.

Zgłoś usterkę w Tychach

Zgłoś usterkę w Tychach

Uszkodzona jezdnia lub chodnik, zniszczona zieleń... Często idąc lub przejeżdżając przez miasto natrafiamy na różne nieprawidłowości w miejskiej przestrzeni. Nierzadko o takich usterkach wiedzą tylko mieszkańcy najbliższej okolicy. Co możemy zrobić? Skorzystać z systemu „Zgłoś usterkę”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×