Sport

3 lipca 2014, 9:6:35

W niedzielę 6 lipca w OW Paprocany odbędzie się XII Tyski Triathlon w ramach Międzynarodowego Pucharu w Triathlonie „Przekraczamy granice”.

Organizatorem triathlonu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Tychach, a współorganizatorem Stowarzyszenie  Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach.

 

Triathlon odbędzie się dnia 6.07.2014 r. w  Ośrodku Wypoczynkowym „Paprocany” przy ul. Parkowej 17 w Tychach w godz.. 12.00 – 15.00.

 

Zawody przeprowadzone będą na następujących dystansach:

  • 0,5 km pływania
  • 20,0 km jazdy na rowerze (dukty leśne)
  •  5 km bieg

Imprezie towarzyszyć będą zawody dla dzieci - bieg pod górkę z przeszkodami oraz triathlon dla dzieci. Zapisy w dniu zawodów w godz. 9.30-11.30 w  Ośrodku Wypoczynkowym „Paprocany. Uwaga - decyduje kolejność zgłoszeń – organizator może przyjąć maksymalnie 200 uczestników.

 

Szczegóły w regulaminie»

Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Malinowej

Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Malinowej

Od 30 marca do 6 kwietnia br. zamknięty będzie przejazd kolejowy w rejonie ul. Malinowej. Na czas trwania robót budowlanych przygotowano objazd.

Badania Urzędu Statystycznego w Katowicach

Badania Urzędu Statystycznego w Katowicach

W ramach stałego informowania o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów – pracowników Urzędu Statystycznego w Katowicach przekazujemy w załączeniu ogólny plakat o badaniach ankietowych.

Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów do odwołania

Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów do odwołania

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty oraz skrzynek wystawionych przed urzędem.

Kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

Kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

Wychodzenie z domu ograniczone do niezbędnego minimum, poruszanie po ulicach w grupach maksymalnie dwuosobowych i kary za nie przestrzeganie zakazu gromadzenia się. Takie obostrzenia ogłosił dziś premier Mateusz Morawiecki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×