10 stycznia 2018, 9:35:55

ul. Przejazdowa 8
www.kultura.tychy.pl

Półkolonie dla dzieci szkolnych „Twórcza Zima po śląsku” w terminie 5-9 lutego 2018. Zajęcia będą się odbywać w godz. 9.00-15.30 z jednym ciepłym posiłkiem obiadowym. Koszt: 250 zł. Zapisy w Klubie Urbanowice MCK (ul. Przejazdowa 8, tel.: 726 261 375), dokumenty do pobrania ze strony kultura.tychy.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

W programie m.in. wycieczka do siedziby Zespołu Pieśni i Tańca Śląski w Koszęcinie, warsztaty regionalne o stroju śląskim „Łoblyc się po naszymu”, warsztaty plastyczne „Straszki Śląskie”, spotkanie z podróżnikiem „Śląsk znany i nieznany”, wizyta w Tyskiej Galerii Sportu, warsztaty „Kuchnia Śląska” w Żorskim Centrum Regionalizmu oraz gry i zabawy śląskie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×