2 czerwca 2020, 11:56:35

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach oraz Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zapraszają do wzięcia udziału w seminarium dotyczącym Działania 3.2 „Inwestycje w MŚP”.

zdjęcie przedstawiające ekran laptopa z napisem webinar

Spotkanie odbędzie się w środę 3 czerwca br. o godz. 10.

Omówione zostaną kwestie aplikowania o środki inwestycyjne w ramach Śląskiego Pakietu dla Gospodarki. 

Webinarium poprowadzą specjaliści ze Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości: Anna Miśkiewicz – kierownik Wydziału Wyboru i Kontraktacji EFRR oraz Agnieszka Mieszczok – kierownik Wydziału Rozliczeń.

Plan spotkania:

  1. Ogólne zasady naboru w ramach Działania 3.2 „Inwestycje w MŚP”
  2. Kryteria wyboru projektów
  3. Kwalifikowalność wydatków
  4. Zamówienia w projektach
  5. Zasady realizacji i rozliczeń projektów.

Konkurs jest elementem wsparcia oferowanego firmom z regionu, w ramach tzw. Śląskiego Pakietu dla Gospodarki, ogłoszonego przez Marszałka Województwa Śląskiego, Jakuba Chełstowskiego. Zakończenie naboru: 23.06.2020. Alokacja: 76 mln złotych.

Organizator prosi o e-mailowe potwierdzenie udziału w webinarium: izba@izba.tychy.pl, a w przypadku problemów technicznych o kontakt telefoniczny: 32 327 72 77.

Spotkanie potrwa ok. 2 godziny.

Link uprawniający do wzięcia udziału w spotkaniu – za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu.

Komunikat w sprawie kodów PKD (Escape Roomy)

Komunikat w sprawie kodów PKD (Escape Roomy)

Od 1 sierpnia 2020 r., przestaje obowiązywać kod PKD 93.29. Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna. Nie będzie go można wybrać w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Nowa firma: STUDIO OPTYCZNE NIEZŁA PARA

Informujemy, że do programu "3+ Liczna Rodzina" oraz "Aktywni60plus" dołączyła nowa firma STUDIO OPTYCZNE NIEZŁA PARA z siedzibą w Tychach, przy al. Niepodległości 87/9. Firma zapewnia: - 20% zniżki na oprawy korekcyjne i przeciwsłoneczne - 100% zniżki na badanie wzroku przy zakupie okularów.

Nowa firma: TYSKI VR SALON WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Informujemy, że do programu "3+ Liczna Rodzina" oraz "Aktywni60plus" dołączyła nowa firma TYSKI VR SALON WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI z siedzibą w Tychach, przy ul. Bielskiej 135D/22. Firma zapewnia 5% zniżki na każdą grę.

Dodatek solidarnościowy

Dodatek solidarnościowy

W ramach działań antykryzysowych weszły w życie przepisy, które wprowadzają nowe świadczenie – dodatek solidarnościowy. Mogą z niego skorzystać osoby, które po 15 marca 2020 r., w następstwie COVID-19, straciły pracę lub ich umowa wygasła.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×