20 listopada 2019, 10:51:7

Do 1 grudnia 2019 r. można składać wnioski w jubileuszowej 15. edycji Konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Do wygrania 40 tys. zł.

Grafika przedstawiająca dwóch mężczyzn podczas konferencji, z napisem: Szansa dla Twojej Firmy wygraj 40 000 zł.

Konkurs skierowany jest do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników, których roczne obroty nie przekraczają 2 mln euro. 

Na zwycięzcę czeka tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2019”, a także nagroda główna w wysokości 40 000 zł.

Oprócz nagrody głównej przyznane zostaną cztery dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe wysokości 10 tys. zł, w kategoriach: Start, Progres, Senior, a także Młody Biznes -  adresowany do osób, które pomimo młodego wieku (poniżej 30 lat) z sukcesami prowadzą swoją firmę. Kapituła konkursu przyzna także 8 specjalnych wyróżnień dla dynamicznie rozwijających się regionalnych mikrofirm. Dzięki temu, konkurs będzie stanowił również promocję lokalnych liderów biznesu.

Kapituła konkursu, składająca się z autorytetów w dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu, oceni m.in.:

  • pomysł na firmę i jego ewolucję, umiejętność przezwyciężania trudności przy tworzeniu i rozwoju firmy,
  • nowatorstwo w stosunku do podobnych przedsięwzięć,
  • strategię oraz sposób prowadzenia działalności sprzyjający rozwojowi firmy,
  • wpływ prowadzonego biznesu na rodzinę oraz lokalną społeczność,
  • markę – główny produkt lub usługę, a także sposoby dystrybucji i promocji.

Celem Konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”, jest promocja i wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do aktywności gospodarczej na lokalnych rynkach oraz zakładania własnych firm.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają  w szczególności firmy, które wyróżniają się ciekawymi i innowacyjnymi rozwiązaniami biznesowymi. Mile widziane są mikroprzedsiębiorstwa, których wizja rozwoju sięga również rynków globalnych.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 grudnia 2019 r., poprzez stronę: www.mikroprzedsiebiorcaroku.com. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w marcu  2020 r.  w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

„Mikroprzedsiębiorca Roku” jest konkursem organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, zrzeszające przedstawicieli firm rodzinnych z całej Polski.

Powrót na miejską stronę   DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Druga godzina gratis w Wodnym Parku Tychy

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach rekreacyjnych w Wodnym Parku Tychy pn. „druga godzina gratis”.

Bezpłatne zajęcia gimnastyczne

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach gimnastycznych:

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Planujesz założyć własną firmę, ale nie za bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Obawiasz się, że przerosną Cię formalności związane z załatwieniem wszystkich spraw? Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, co musisz zrobić, by założyć własną działalność gospodarczą.

3+

Zmiana wysokości rabatu: Availo Sp. z o.o.

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 roku nastąpiły zmiany w zakresie rabatu oferowanego przez firmę Availo Sp. z o.o.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×