10 października 2018, 9:50:10

Informujemy, że bony na Ekodrzewka - żywe choinki wydawane w ramach promocji selektywnej zbiórki odpadów komunalnych będzie można zrealizować w dniach 1-21 grudnia 2018r. w:

OGRODNICTWO

Kulka Centrum Ogrodnicze

Tychy ul. Dołowa 33

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku: 8:00 -18:00

Sobota: 8:00-15.00.

 

Ekodrzewko za makulaturę - akcja zakończona

Ekodrzewko za makulaturę - akcja zakończona

Aktualizacja - 19 listopada 2018: pula ekodrzewek, czyli żywych choinek przekazywanych w zamian za makulaturę została wyczerpana.

„Ekodrzewko - żywa choinka za makulaturę”/Tyskie Żywioły

Przedstawiamy regulamin akcji "Ekodrzewko - żywa choinka za makulaturę" do uczestnictwa w której zachęcamy podczas imprezy Tyskie Żywioły, 1 wrzesnia br. na Placu pod Żyrafą.

Nowy system segregacji odpadów od 1 marca 2018 r.

Nowy system segregacji odpadów od 1 marca 2018 r.

Nowe zasady zostały określone przez Ministra Środowiska już w grudniu 2016 roku. Zgodnie z nimi cała Polska wprowadza zmiany w dotychczasowych systemach segregacji odpadów. Tychy określiły datę nowych porządków na początek marca br. Trwa kampania informacyjna dla mieszkańców.

Bezpłatne warsztaty tańca dla dzieci z programu 3+ Liczna Rodzina

Bezpłatne warsztaty tańca dla dzieci z programu 3+ Liczna Rodzina

Zapraszamy dzieci - uczestników programu 3+liczna rodzina, do udziału w bezpłatnych zajęciach tanecznych w Tito Dance Studio, przy Placu Świętej Anny 4 w Tychach od dnia 27 października 2017 roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×