25 czerwca 2018, 15:8:57

Drugi spacer fotograficzny

1 lipca, niedziela – spacer fotograficzny po Tychach, szlakiem sztuki w przestrzeni publicznej. Spojrzymy na nasze miasto nieco inaczej niż podczas codziennej bieganiny. Zbiórka o godz. 14.00 przy pomniku Ryśka Riedla. Pomysł Tomasza Jodłowskiego, członka honorowego TTF. Zwieńczeniem spaceru będzie wizyta pod Pomnikiem Walki i Pracy, gdzie będzie możliwość dalszej zabawy na Święcie Miasta Tychy.

Trzeci spacer fotograficzny
4 sierpnia, sobota - nocny spacer fotograficzny po Tychach, zbiórka o godz. 20.00 na Rynku. Przemierzymy miasto pieszo czy specjalnym autobusem, którego wszystkie przystanki będą tymi "na żądanie"? Przekonamy się już niebawem! Jedno jest pewne, statywy, naładowane baterie i dobry humor są niezbędne!


Czwarty spacer fotograficzny
8 września, sobota - spacer fotograficzny po Tychach „Od ronda do ronda”, zbiórka o godz. 15.00 przy rondzie Cassino obok hotelu Tychy, a później już tylko "po okręgu", szlakiem jednego z wyróżników naszego miasta, którym są właśnie ronda.

Wstęp wolny
Przyjść może każdy, niezależnie od posiadanego sprzętu i doświadczenia. Nie ma zapisów ani rezerwacji miejsc.

Czwarta edycja "Tyskich Spacerów Fotograficznych" to nie tylko wspólne poszukiwanie ciekawych kadrów, rozmowy pasjonatów i nowe znajomości oraz trwający kilka dni żywot zdjęć w mediach społecznościowych. Tradycyjnie umożliwiamy szerszą konfrontację zdjęć z dokonaniami innych autorów, zachęcamy do selekcji wykonanego materiału i jego publicznej prezentacji.
Każdy uczestnik spacerów do połowy września będzie mógł zgłosić swoje zdjęcia do slide show i na wystawę „pospacerową” w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (pokaz i wernisaż zaplanowane są na 18 października). Wystawie towarzyszyć będzie drukowany katalog z najlepszymi zdjęciami.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×