niedziela, 18 października 2020, 17:00-18:30

Zapraszamy na spotkanie z wybitnym aktorem Wojciechem Pszoniakiem, które odbędzie się na scenie głównej Teatru Małego, w ramach cyklu Aktor w DIALOGU.

To ósme już wydarzenie w ramach realizowanego od roku projektu - Aktor w DIALOGU, stanowiące płaszczyznę do rozmów nad kondycją współczesnego aktorstwa, a także kierunkami rozwoju sztuki scenicznej, co stanowi jeden z istotnych elementów programu RELACJE realizowanego przez Teatr Mały w Tychach.

Niespodzianką dla uczestników spotkania będzie TEATR CZYTANIA Wojciecha Pszoniaka, gdzie mentor jednej z ostatnich edycji Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF zinterpretuje wybrane fragmenty ze swojego najnowszego audiobooka „Profesor Tutka” (wydanego z okazji 50-lecia pracy artystycznej, zawierającego wszystkie opowiadania Jerzego Szaniawskiego z tego cyklu).

▪️Spotkanie poprowadzi: Paweł Drzewiecki, dyrektor Teatru Małego
▪️Wstęp wolny

PROSIMY O PRZYJŚCIE W MASECZKACH OCHRONNYCH I PRZESTRZEGANIE SANITARNYCH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA.  Spotkanie będzie transmitowane online na kanale YouTube (Teatr Mały Tychy). 

Hlonda 1
43-100 Tychy
http://www.teatrmaly.tychy.pl/
teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl
tel.: +48322272067
Miejsce wydarzenia

Teatr Mały Tychy

Hlonda 1
43-100 Tychy

Teatr Mały prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Sala widowiskowa liczy 426...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×