sobota, 29 sierpnia 2020, 17:30 - niedziela, 30 sierpnia 2020, 20:00

Mimo burz i wiatru w oczy - spotkajmy się w bezpiecznym porcie! W tym roku, choć aura nie sprzyja i wszyscy czujemy się jak na pływającym molo snując plany na najbliższe dni i tygodnie, my niczym balast dostosowujemy się do panujących warunków i halsujemy do portu!

Zapraszamy Was na nietypową edycję Portu Pieśni Pracy, a Miejskie Centrum Kultury w Tychach zrobi wszystko, by dni te były udane, choć wciąż burza na nas wali ;) Widzimy się na dobrze znanym lądzie ogrodu MCK w piątkowe popołudnie, a na koncert główny zaprosimy do leżącego nieopodal Teatru Małego w Tychach.

W związku z reżimem sanitarnym liczba miejsc na Festiwal jest ograniczona.

Piątek, 28 sierpnia, od 17.30:
warsztaty dla najmłodszych organizowane przez 9HDW Tychy-ZHP
koncert zespołu Trzecia Miłość
Pamiętamy o Qni - film "II koncert na wiolonczelę i orkiestrę" reż. Maciej Stuhr

Obowiązują rezerwacje pod nr. tel. 32 327 02 90, via Messenger i mck@mck.tychy.pl (uwaga! rezerwacje dotyczą TYLKO piątkowego koncertu w ogrodzie MCK i wymagają podania imion i nazwisk osób do zapisu oraz numeru kontaktowego - wymóg COVID-19)

Sobota, 29 sierpnia, g. 19.00:
- Banana Boat
- Perły i Łotry
- RYCZĄCE DWUDZIESTKI


Wszystkie ręce na pokład i widzimy się już 28 sierpnia w Miejskie Centrum Kultury w Tychach na Festiwalu!

Udział w wydarzeniu oznacza akceptację regulaminu dostępnego tu:
https://bit.ly/MCKRegulaminUczestnictwaCOVID

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy
http://www.kultura.tychy.pl
mck@kultura.tychy.pl
tel.: +48323270290
Miejsce wydarzenia

Teatr Mały Tychy

Hlonda 1
43-100 Tychy

Teatr Mały prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Sala widowiskowa liczy 426...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×