sobota, 15 lutego 2020, 11:00-18:00

Nasze dziewczyny z osiedla
Wspólnie możemy ożywić historię miasta. Weź udział w projekcie pn. „Nasze dziewczyny z osiedla” i zgłoś się na casting!

8 i 15 lutego szukać będziemy pań, które chciałyby się stać twarzą swoich osiedli. W pierwszej kolejności szukamy kobiet, które mają tak samo na imię, co patronki ich osiedli, a więc: Anny, Barbary, Balbiny, Danuty, Doroty, Eweliny, Felicji, Genowefy, Honoraty, Karoliny, Lucyny, Łucji, Magdaleny, Natalii, Olgi, Pauliny, Reginy, Stelli, Teresy, Urszuli, Weroniki i Zuzanny.
Do castingu zapraszamy również panie o innych imionach, ale związane z historią miasta – zabierz więc swoją mamę, ciocię, czy babcię – razem możemy ożywić historię!

Prosimy także o przyniesienie zdjęć swoich bliskich – one także mogą posłużyć się do realizacji projektu.

Podczas castingu wykonany zdjęcia, które posłużą nam do namalowania portretów. Te z kolei ozdobią tegoroczne Święto Miasta.
Autorką prac będzie Justyna Biskup-Naumienko pomysłodawczyni projektu.

Do zobaczenia w Miejskim Centrum Kultury w Tychach (ul. Bohaterów Warszawy 26) od godz. 11 do 18.

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy
http://www.kultura.tychy.pl
197061291534350
mck@kultura.tychy.pl
tel.: +48323270290
Miejsce wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy

Miejskie Centrum Kultury w Tychach powołane zostało do życia w 2000 roku jako jednostka budżetowa gminy. Od stycznia 2006 r. MCK jest samorządową instytucją kultury. Jego zadaniem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców miasta w dziedzinie dostępu do szeroko pojętej kultury. MCK jest...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×