piątek, 14 czerwca 2019, 19:00-21:00

Zapraszamy do Tychów na stand-up Wojciecha Cejrowskiego pt. “Maniana” w dniu 14 czerwca 2019 r. o godz. 19.oo w Teatrze Małym, ul. Hlonda 1.

Czego Polacy mogą się uczyć od mieszkańców Ameryki Łacińskiej?

Wielkiej maniany, czyli tego luzu, luziku, tej radości z chwili obecnej. Tego relaksu, że jak dzisiaj jest słabo, to jutro będzie lepiej, a jak jutro zapowiada się słabo, to przecież jutrem możemy się jeszcze nie martwić dzisiaj, bo jutro będzie juto, a jutro będzie futro, a po futrze już pojutrze… MANIANA – oni to mają i to pozwala się zawsze uśmiechać. A my mamy stale zaciśnięte usta, twarze zaciągnięte niepokojem, czoło spięte kłopotami. My mamy zmarszczki zmartwień – oni mają kurze łapki.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia:
przez internet : BILETYNA.PL
https://biletyna.pl/stand-up/Wojciech-Cejrowski-Wielka-Maniana/Tychy
KUPBILECIK.PL
https://www.kupbilecik.pl/impreza-36431-wojciech.cejrowski.standup.comedy.tychy.html
oraz w kasie Teatru Małego, ul. Hlonda 1, czynna: od wtorku do piątku 10:00-18:00 oraz na dwie godziny przed każdym wydarzeniem, tel. 32 227 36 17.

Hlonda 1
43-100 Tychy
http://www.teatrmaly.tychy.pl/
teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl
tel.: +48322272067
Miejsce wydarzenia

Teatr Mały Tychy

Hlonda 1
43-100 Tychy

Teatr Mały prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Sala widowiskowa liczy 426...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×