sobota, 26 stycznia 2019, 18:00-21:00

26 stycznia Miejskie Centrum Kultury w Tychach wraz z zespołem Perły i Łotry zapraszają na pokład Pasażu Kultury Andromeda, gdzie od 18.00 załogę poprowadzą gospodarze oraz goście z mniej i bardziej odległych krain – pszczyński North Cape i trójmiejska Formacja. Zimowa rozgrzewka Portu Pieśni Pracy jest pierwszym wartym obecności morskim akcentem w szantowym kalendarzu roku 2019 w Polsce.

Nie zabraknie atrakcji dla dużych i małych – by jeszcze pełniej poczuć się jak na najprawdziwszym statku, organizatorzy zachęcają najmłodszych (ale i tych starszych, którym płynie w żyłach żeglarska krew) do wcielania się w rolę żeglarzy, marynarzy i piratów na pokładzie Andromedy, której kubryk zamieni się w kreatywne miejsce dla każdego.


Port Pieśni Pracy – zimowa rozgrzewka to zaledwie wierzchołek góry lodowej (i to dosłownie, biorąc pod uwagę motyw przewodni mroźnej odsłony PPP) w porównaniu z tym, co czeka nas podczas sierpniowej edycji Festiwalu. Nim jednak dotrwamy do letnich dni, ogrzejmy się, słuchając tekstów i wyruszając w szantową podróż w nieznane.

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy
Miejsce wydarzenia

Pasaż Kultury Andromeda

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy

11 marca 2014 r. został otwarty Pasaż Kultury Andromeda. Budynek dawnego kina przekształcił się w nowoczesny, trzypoziomowy pasaż kultury z miejską galerią sztuki, salą konferencyjno-audiowizualną, przestrzenią łączącą...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×