sobota, 12 stycznia 2019, 12:00-14:00

W najbliższą sobotę (12 stycznia) na Placu Baczyńskiego, w godzinach 12:00-14:00 odbędzie się prezentacja nowych pojazdów Tyskich Linii Trolejbusowych.

Będą to dwa trolejbusy Solaris Trollino 12 czwartej generacji oraz techniczny pojazd specjalny marki MAN do obsługi sieci trakcyjnej.

Nowe nabytki TLT zaprezentowane zostaną na zasadzie kontrastu - trolejbusy będą stały w towarzystwie Jasia - pierwszego niskopodłogowego wozu w historii TLT, który niedługo przejdzie na zasłużoną emeryturę, a nowemu pogotowiu do obsługi sieci trakcyjnej będzie towarzyszył Star 200K, który od prawie 26 lat służy tyskim trolejbusom jako pogotowie sieciowe.

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy
Miejsce wydarzenia

Plac Baczyńskiego

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
43-100 Tychy

Jeden z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w mieście. W okresie od maja do września odbywają się tutaj coniedzielne imprezy kulturalne, a w grudniu Plac Baczyńskiego jest miejscem kilkudniowego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Na co dzień to miejsce spacerów i spotkań mieszkańców...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×