czwartek, 17 maja 2018, 18:30-20:30


Recital piosenki aktorskiej Zbigniewa Zamachowskiego - "Nie tylko o miłości"

W ramach IV LOGOS FEST – Tyskiego Festiwalu Słowa, którego tegoroczna edycja realizowana jest przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach wokół dorobku Wojciecha Młynarskiego, autora z którym Zbigniew Zamachowski wielokrotnie współpracował, i w przedstawieniach do tekstów którego miał zaszczyt występować, że wspomnimy tu choćby o widowisku pt. Trzy elementy w reżyserii Magdy Umer w warszawskim Teatrze Ateneum – Zamachowski zaprezentuje w Tychach swój recital, w którym obok autorskich utworów, wykona także piosenki patrona tegorocznej edycji LOGOS FEST: La valse du mal oraz Za dzień mój ślub – tłumaczenie tekstu Bułata Okudżawy, przyjaciela i inspiracji twórczej Wojciecha Młynarskiego. W koncercie usłyszymy również utwory autorstwa Jeremiego Przybory (Bo we mnie jest sex, Już czas na sen) i Agnieszki Osieckiej (Kocham Ciebie Zielińska), osobowości literackich, które wywarły ogromny wpływ na drogę twórczą Wojciecha Młynarskiego.

W programie nie zabraknie także utworów pochodzących z przedstawienia pt. Zamach na MoCarta, na czele z przebojem radiowej Trójki: Kobiety jak te kwiaty. Aktorowi towarzyszyć będzie na scenie pianista i aranżer Roman Hudaszek, akompaniujący również we wspomnianej produkcji warszawskiego Teatru Syrena.

Wszystkie te elementy pozwalają sądzić, że organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach na scenie Teatru Małego przy ulicy Hlonda 1 koncert, będzie magicznym spotkaniem ze słowem, w mistrzowskiej interpretacji.

www.biletyna.pl

Hlonda 1
Tychy
Miejsce wydarzenia

Teatr Mały Tychy

Hlonda 1
43-100 Tychy

Teatr Mały prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Sala widowiskowa liczy 426...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×