piątek, 27 kwietnia 2018, 18:00-21:00

Od 10 kwietnia zapraszamy na zwiedzanie wystawy pt. "Lalka teatralna - małe dzieło sztuki".

Wystawa potrwa do 27 kwietnia i zakończy się FINISAŻEM!

Finisaż "Lalka teatralna - małe dzieło sztuki" - 27.04 g. 18.00


Bohaterami wystawy są lalki teatralne wypożyczone ze znanego Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej. Szczególnie zapraszamy najmłodszych odbiorców sztuki. Nieco starsi zwiedzający na pewno dzięki tej wystawie przypomną sobie o takich bajkach jak: Podróże Guliwera, Czarodziej z krainy Oz, Słowiki. Wystawa pt. "Lalka teatralna - małe dzieło sztuki" to podróż do krainy baśni i powrót do lat dziecięcych. Gorąco zachęcamy do zwiedzania!

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 2
Tychy
180707549226325
Miejsce wydarzenia

Miejska Galeria Sztuki "OBOK"

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 2
43-100 Tychy

Galeria "OBOK" w Tychach znajduje się w Pasażu Kultury Andromeda. Nie posiada własnej stałej ekspozycji. Prezentuje indywidualne i zbiorowe czasowe wystawy malarstwa, rzeźby, grafiki, tkaniny i fotografii. Jest miejscem warsztatów artystycznych i spotkań literackich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×