4 sierpnia 2015, 12:49:30

Treespot Tychy to bezpłatny, mobilny przewodnik miejski - baza aktualnych informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach w mieście.

baner promujący Treespot Tychy

Jest to aplikacja składająca się z sześciu modułów: miejsca, wydarzenia, aktualności,  komunikacja, projekty miejskie oraz zgłoś usterkę. 

Moduł zgłoś usterkę umożliwia mieszkańcom miasta Tychy zgłaszanie różnych problemów/usterek w przestrzeni miejskiej, takich jak uszkodzona nawierzchnia chodnika lub jezdni, usterka oświetlenia ulicznego itp.

Przewodnik pozwala na wyszukiwanie obiektów znajdujących się najbliżej użytkownika, pozwala pobrać informacje o interesujących go hotelach, restauracjach, pubach, obiektach sportowych i kulturalnych wraz z ich lokalizacją.

Ponadto znaleźć tu można trasy rowerowe po najciekawszych tyskich zakątkach. Ważnym elementem aplikacji są też rozkłady jazdy z wyszukiwarką połączeń. Wszystkie znajdujące się w bazie wydarzenia i miejsca zapisać można w module planer.

Największymi atutami aplikacji są: aktualizowana na bieżąco baza obiektów, wydarzeń i aktualności, działanie aplikacji w trybie off-line (połączenie z Internetem wykorzystywane jest jedynie do pobrania najnowszych danych oraz większego zakresu mapy), przejrzysty graficzny interfejs, za pomocą którego użytkownik może w prosty sposób dotrzeć do interesujących go informacji, dzięki temu w każdej chwili i miejscu będzie wiedział, gdzie pójść i co zobaczyć.

 

                                                                       

 
 

Treespot Tychy to:

  • aplikacja na urządzenia mobilne (Android, iOS
  • informacja o jakości powietrza w Tychach
  • baza obiektów i wydarzeń
  • moduł Zgłoś usterkę
  • interaktywna mapa połączona z systemem GPS
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×