10 listopada 2021 12:12

Jak budować strategię, by działania marketingowe podążały za trendami? Jak sprawdzić, w których kanałach komunikacji obecny jest klient? Z jakich narzędzi korzystać w kampaniach promocyjnych marki?

Przedsiębiorcy szukających odpowiedzi na powyższe pytania mogą wziąć udział w bezpłatnym webinarium zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP, które odbędzie się 16 listopada 2021 r.

W programie:

  1. Strategia działania i wykorzystanie potencjału narzędzi na Instagramie, Facebooku oraz Tik Toku.
  2. Zagrożenia i szanse komunikacyjne w social mediach.
  3. Profil marki na Twitterze.
  4. Tworzenie sieci ambasadorów marki w social mediach.
  5. Wykorzystanie storytellingu w komunikacji.
  6. Kształtowanie postaw klientów w oparciu o inspirację i coaching dedykowany marce.

Data: 16 listopada 2021 r., godz. 11:30 – 13.

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji.

Link do wydarzenia:

https://www.een.org.pl/component/content/article/74886:webinarium-tik-tok-instagram-facebook-czyli-jak-wykorzystac-potencjal-nowoczesnych-narzedzi-marketingu-w-msp-16-listopada

Źródło: https://www.parp.gov.pl

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.