Miasto

23 marca 2021, 10:0:1

To już kolejna Wielkanoc, podczas której obowiązywać będzie lockdown. Prowadzisz lokal gastronomiczny i masz ofertę wielkanocną? Zgłoś się do tyskiej bazy gastronomii na Wielkanoc.

W związku z pandemią koronawirusa gastronomia może świadczyć usługi jedynie na wynos. Lista obiektów działąjących w trybie dostawa/wynos dostępna jest na stronie UM Tychy w zakładce Obiekty oraz w miejskiej aplikacji Mobilne Tychy w kategorii: miejsca -> gastronomia -> dostawa wynos

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny i masz ofertę potraw na Wielkanoc, zgłoś się na adres mailowy: treespot@umtychy.pl. Dodamy Twój lokal do bazy obiektów gastronomicznych świadczących catering wielkanocny. 

Baza lokali z ofertą wielkanocną pojawi się na naszej stronie w zakładce Obiekty-Gastronomia oraz w miejskiej aplikacji mobilinej. 


Mobline Tychy - miejska aplikacja

Pobierz aplikację na Android

Pobierz aplikację na iOs

Prosto i zrozumiale – tak piszą tyscy urzędnicy

Prosto i zrozumiale – tak piszą tyscy urzędnicy

W połowie 2018 roku Urząd Miasta Tychy jako pierwszy urząd miasta w kraju rozpoczął realizację projektu, którego celem było wprowadzenie prostego języka do pism i dokumentów, które urzędnicy kierują do mieszkańców.

Ruszają prace nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+

Ruszają prace nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+

W związku z rozpoczęciem prac nad Strategią Rozwoju Miasta Tychy 2030+ urząd miasta zachęca tyszan do aktywnego udziału w tworzeniu nowego dokumentu strategicznego. Od 18 listopada do 3 grudnia mieszkańcy mogą wypełnić anonimową ankietę.

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2027+ przyjęta

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2021-2027+ przyjęta

W czwartek 25 listopada Rada Miasta Tychy przyjęła uchwałą Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych dla miasta Tychy na 2021-2027+.

Konkursy patriotyczne rozstrzygnięte

Konkursy patriotyczne rozstrzygnięte

Dziś (25.11) w Teatrze Małym odbyła się uroczystość podsumowująca dwa, ogólnopolskie konkursy patriotyczne (plastyczny i wokalny).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×