2 listopada 2009 15:13

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna oraz Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Tychach we współpracy z Górnośląskim Stowarzyszeniem „Wspólnota” w Chorzowie, prowadzącym Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny ds. HIV/AIDS, organizuje akcję bezpłatnego anonimowego testowania w kierunku HIV.

Test polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi żylnej i udzieleniu porady przedtestowej przez certyfikowanego doradcę ds. HIV/AIDS.

Osoby zgłaszające zachowują:

- pełną anonimowość

- nie muszą być ubezpieczone

- nie legitymują się

- nie muszą być na czczo.

Akcja prowadzona będzie w dniu 3 listopada 2009 r. w godzinach od 10.00 – 14.00, w Szpitalu Miejskim w Tychach ul. Cichej 27.

- gabinet nr 5 - porada przedtestowa

-gabinet nr 13 (punkt pobran materiału biologicznego)– pobór krwi

Wyniki wydawane będą na umówione hasło 16 listopadaw rejestracji laboratorium w Szpitalu Miejskim w Tychach ul. Cicha 27.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.