30 października 2008 9:48

O dodatkowy miesiąc przesunięty został termin składania wniosków o stypendium przyznawane w ramach unijnego projektu „Nauka drogą do sukcesu na Śląsku”. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili mają czas do końca listopada 2008 r.

Termin naboru został przedłużony decyzją Instytucji Pośredniczącej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Przypominamy, że szansę na stypendium mają uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych szczególnie uzdolnieni w kierunku przedmiotów matematyczno-przyrodniczych ze średnią ocen co najmniej 4,75 z trzech wybranych przedmiotów. Ponadto dochód na osobę w rodzinie w 2007 roku nie może przekroczyć 1008 zł netto miesięcznie. Wnioski wraz z załącznikami należy składać od 30 listopada w siedzibie Miejskiego Zarządu Oświaty w Tychach przy al. Piłsudskiego 12.
Regulamin, formularz oraz wykaz potrzebnych załączników można pobrać ze strony internetowej MZO a także w szkołach.
Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Miejskim Zarządzie Oświaty pod nr. tel. 032/ 32 32 420.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.