20 sierpnia 2008 13:16

Już 9 września o godz. 17:00 odbędzie się pierwsze spotkanie, na które zaprasza Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Kaliksta I.

    Terapia potrwa do końca października. Spotkania będą odbywać się w każdą środę w godz.: 17:00 – 19:00 w salce parafialnej przy Hospicjum – Tychy, ul. Nałkowskiej 19.
Zajęcia prowadzić będzie psycholog, certyfikowany terapeuta Metody Simontona Justyna Rutkowska.
    Terapia adresowana jest do osób z diagnozą nowotworową, ich rodzin, jak również osób przewlekle chorych, a także do osób, które doświadczyły głębokich urazów
psychofizycznych, sytuacji trudnych i kryzysowych.
    Wskazane, aby osoby uczestniczące w grupie miały wygodny strój. Na niektórych
spotkaniach będą potrzebne karimaty. Hospicjum zapewnia napoje ciepłe i zimne.
Kontakt / zapisy: Hospicjum: (032) 218-10-13 lub 0 504 255 118
Grupa terapeutyczna dla mieszkańców miasta Tychy z diagnozą nowotworową jest zadaniem wynikającym z realizacji Zadania publicznego pn. „Program poprawa jakości życia – pomoc psychologiczna i fizjoterapeutyczna” dofinansowanego z budżetu Miasta Tychy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.