5 czerwca 2008 13:54

Dwie szkoły świętują w najbliższych dniach swoje jubileusze.

50 lat -  6 czerwca -  obchodzi Szkoła Podstawowa nr 11 im. im. M. Curie-Skłodowskiej przy ul. M.Curie-Skłodowskiej 4.
W programie uroczystości o godzinie 10.00  Msza Święta w kościele p.w. Świętego Jana Chrzciciela. O godzinie 12.00 obchody jubileuszu w kinie Andromeda. Obecnie w szkole uczy się 400 uczniów.
    W sobotę  - 7 czerwca -  130 lat świętować będzie Szkoła Podstawowa nr 2 przy ul. Jaroszowickiej 100. Dyrekcja szkoły zaprasza o godzinie 13.00 na Mszę Świętą w kościele p.w. Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask w Urbanowicach w intencji nauczycieli, wychowawców, uczniów i absolwentów. O godzinie 15.00 rozpocznie się festyn w szkole. Na gości czekają: prezentacje przygotowane przez uczniów , występy uczniów i absolwentów, występy zaproszonych zespołów muzycznych, śląski kołacz, piosenki biesiadne i zabawa taneczna.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.