21 lipca 2015, 9:20:25

W Programie mamy już ponad 100 firm, a ich lista stale się powiększa. Każda firma i instytucja działająca w Tychach, może przystąpić do programu "3+ liczna rodzina".

oznaczenie firmy 3+
Dlaczego warto zostać firmą 3+?
  • Jest rozpoznawalna- ma swoją reklamę na publicznej stronie miasta, w Twoich Tychach. Ponadto Program cieszy się zainteresowaniem prasy lokalnej i ogólnopolskiej.
  • Cieszy się zaufaniem - poprzez współpracę z Urzędem Miasta Tychy.
  • Nie traci - dając mniejszą marżę usługi, przyciąga większą ilość klientów a także nabywa klientów stałych. Potencjalni beneficjenci Programu to zaledwie 4% tyskiego społeczeństwa.
Jak dołączyć?
Wystarczy złożyć pismo (również drogą mailową) do Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy, deklarując chęć przystąpienia do Programu oraz podać swoje rabatowe propozycje. Program jest otwarty łatwy i nie wymaga biurokratycznych zobowiązań.

Powrót do głównej strony "3+ liczna rodzina"

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×