Pizzeria u Batmana

Informacje

Godziny otwarcia

poniedziałek - sobota 11:00-22:00
niedziela 15:00-22:00

Pizzeria u Batmana istnieje na rynku od grudnia 2000 roku.
Z dumą możemy przyznać, że przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie sporej grupy naszych stałyc h Klientów, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni. Zaufanie jednak zobowiązuje, dlatego też nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług i rozwijać naszą sieć.
Nasze lokale znajdą Państwo w Radzionkowie, Tychach, Tarnowskich Górach, Gliwicach, Katowicach, Chorzowie i Rudzie Śląskiej. To, co nas wyróżnia spośród innych pizzerii to przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie unikalnego przepisu ciasto, które wyrabiamy ręcznie każdego dnia, świeże dodatki i niezwykle aromatyczne przyprawy.
Miła i fachowa obsługa, niezapomniane wrażenia smakowe i przystępna cena, to tylko niektóre z naszych atutów.
Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy i będziemy stawiać zadowolenie naszych klientów, z którymi pragniemy podzielić się tym, co wychodzi nam najlepiej
- naszą pizzą.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.