Jana Pawła II 10
43-100 Tychy
https://www.tychy.thepiano.eu/
ThePianoTychy
biuro.tychy@thepiano.eu
tel.: +48502 635 319

The Piano Bistro & Wine Bar w Tychach jest tworzony w oparciu o doświadczenia kulinarne ludzi z podróży po świecie gdzie zawsze staramy się odwiedzać wszelkie rodzime restauracyjki, bistra tudzież knajpki serwujące wymyślne potrawy charakterystyczne dla danego regionu.

Z myślą o Was nasz Szef Kuchni skomponował wspaniałe potrawy, które powinny zaspokoić podniebienie każdego. Inspiracją dla Niego była kuchnia europejska, którą urozmaicił różnymi smakami i akcentami kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych produktów, wyselekcjonowanych owoców, warzyw i mięs przez naszego Szefa Kuchni. Wykwalifikowana obsługa z ogromną radością pomoże Państwu wybrać wino, bogate w smak herbaty czy pyszną kawę będącą bogatą ofertą The Piano.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×