Riedel Music Club

Informacje

RIEDEL MUSIC CLUB – klub muzyczny zlokalizowany w Tychach przy ul. Oświęcimskiej 53!

Zarówno nazwa, jak i miejsce, w którym znajduje się klub – nie są przypadkowe. Wszak Tychy to miasto z którym od urodzenia związany jest jeden ze współgospodarzy tego miejsca, Sebastian Riedel, frontman i lider zespołu CREE.

RIEDEL MUSIC CLUB to miejsce tętniące rock and rollem, bluesem, blues rockiem i generalnie dobrą muzyką. Na klubowej scenie można zobaczyć zarówno uznanych wykonawców z Polski i zagranicy, jak i młode, obiecujące kapele, będące dopiero na starcie muzycznej kariery. Formuła klubu nie zamyka się jedynie na koncertach muzycznych ale gości również artystów kabaretowych, małe formy teatralne oraz niezwykle popularny ostatnio stand-up.

W dni, w których nie odbywają się imprezy muzyczne, RIEDEL MUSIC CLUB jest miejscem, gdzie można w gustownym, ekskluzywnie urządzonym wnętrzu spotkać się z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi, coś ciekawego zjeść, czegoś dobrego się napić i przy zawsze dobrej muzyce rewelacyjnie spędzić czas.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.