26 lutego 2019, 0:0:0

Od 23 maja do 15 czerwca 2019 r., przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę – gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Turniej zostanie rozegrany w 6 miastach - w tym na stadionie w Tychach.

Poza Tychami w gronie Miast Gospodarzy znalazły się: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Lublin i Łódź. W Mistrzostwach Świata U-20 wezmą udział reprezentacje z 24 krajów. Mecz otwarcia i finał odbędzie się w Łodzi, a Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Lublin i Tychy będą arenami co najmniej dwóch spotkań z udziałem jednego z najwyżej rozstawionych zespołów. Poza Polską, na turniej zakwalifikowały się jeszcze zespoły: Arabia Saudyjska, Argentyna, Ekwador, Francja, Honduras, Japonia, Katar, Kolumbia, Korea Południowa, Mali, Meksyk, Nigeria, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Portugalia, RPA, Senegal, Tahiti, Ukraina, Urugwaj, USA, Włochy.

OFICJALNA STRONA TURNIEJU

Ważne informacje

Harmonogram spotkań w Tychach

Harmonogram spotkań w Tychach

W Tychach rozegranych będzie sześć spotkań grupowych i dwa mecze fazy pucharowej (mecz 1/8 finału oraz ćwierćfinał).

Bilety

Bilety

Jedyna, oficjalna platforma do zakupu wejściówek jest dostępna pod adresem FIFA.COM/TICETS/U20WC.

Asystent Kibica

Asystent Kibica

Informacje o mieście, o komunikacji i atrakcjach, które warto zobaczyć.

Aktualności

MIASTA GOSPODARZE:

Bielsko-Biała  |  Lublin  | Gdynia  | Łódź  | Bydgoszcz

 

PARTNERZY FIFA

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×