Miasto

24 maja 2010, 14:51:47

Zarząd Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej „MASTER” Sp. z o.o. z Tychów serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na III Regionalny Festiwal Ekologiczny „EKO-MASTER”, który odbędzie się 29 maja 2010r. w sobotę na terenie Parku Miejskiego „Pod Żyrafą” za Urzędem Miasta TYCHY.

W godzinach od 14.00 – 22.00 podsumowana zostanie większość akcji ekologicznych prowadzonych przez spółkę – min 10 konkursów ekologicznych, w tym „Gra o staż w Europarlamencie – III EDYCJA” pod Honorowym Patronatem Małgorzaty Handzlik Poseł do Parlamentu Europejskiego, prof. Jerzego Buzka Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego oraz Andrzeja Dziuby Prezydenta Miasta Tychy.
 
Dodatkowymi atrakcjami będą min: występ Kabaretu ŁOWCY.B, EKO-PUZZLE – gra ekologiczna, zbiórka surowców w zamian za sadzonki roślin, makieta z surowców recyklingowych, eko-clowny, malowanie twarzy najmłodszym, wzloty balonem, miasteczko zabaw dla dzieci, a także nauka dojenia KROWY! Festiwal zakończy koncert gwiazdy wieczoru, zespołu IRA oraz pokaz sztucznych ogni.
 
Promocja selektywnej zbiórki odpadów posiada istotne znaczenie dla kształtowania właściwych postaw ekologicznych wśród mieszkańców i bardzo korzystnie wpływa na ochronę środowiska.
 
Więcej informacji na temat III Regionalnego Festiwalu Ejologicznego "EKO-MASTER" na www.master.tychy.pl
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA III REGIONALNY FESTIWAL EKOLOGICZNY „EKO-MASTER” W TYCHACH 29 MAJA 2010r.


Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

11 kwietnia Teatr Mały w Tychach rusza z nowym cyklem dla dzieci „Bajki z brodą” - zapraszamy młodych tyszan do współtworzenia tego cyklu!

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Już od kwietnia 2020 roku Urząd Miasta Tychy będzie wysyłał zainteresowanym newsletter przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Jak prawidłowo nakładać/ściągać rękawice, czym kierować się przy wyborze maseczki ochronnej? Zapraszamy do lektury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×