Miasto

28 kwietnia 2010, 12:16:53

Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza na cykl seminariów: "Kryzys? Nie dla nas!" Wykorzystanie funduszy unijnych w przeciwdziałaniu skutkom spowolnienia gospodarczego.

BEZPŁATNE SEMINARIA O FUNDUSZACH UNIJNYCH I NIE TYLKO!
 
Oferta dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi finansowanymi ze środków unijnych, dla osób chcących podnosić swe kwalifikacje, planujących założyć firmę lub będących już przedsiębiorcami a szukających możliwości rozbudowania własnej firmy.
 
 

Od 1 lutego Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach rozpoczęła realizację zadania informacyjno – promocyjnego: „Kryzys? Nie dla nas!” Wykorzystanie funduszy unijnych w przeciwdziałaniu skutkom spowolnienia gospodarczego?. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie przedsiębiorców z województwa śląskiego do korzystania z dotacji europejskich i pakietu antykryzysowego.


W ramach projektu planowanych jest 12 seminariów w największych miastach województwa śląskiego poświęconych tematyce wykorzystywania funduszy unijnych w przeciwdziałaniu skutkom kryzysu gospodarczego. Do tej pory przeprowadzono już sześć seminariów.

Projekt skierowany jest do przedsiębiorców, pracowników firm, które odczuły skutki spowolnienia gospodarczego, a także osób bezrobotnych i planujących założyć działalność gospodarczą.

Każde seminarium będzie trwało około 3 godzin. W planach trzy wystąpienia: specjalisty ds. funduszy unijnych oraz ekspertów zajmujących się pakietem antykryzysowym z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (Biuro Terenowe w Katowicach).

 

 

Harmonogram najbliższych seminariów:


6 maja 2010 r. godz. 10.00 Bielsko-Biała, Beskidzki Inkubator Techniczny ARR S.A. (ul. Dywizji Pancernej 45

11 maja 2010r. Jaworzno, Agencja Rozwoju Lokalnego w Jaworznie,
ul. Grunwaldzka 275

18 maja 2010r. Ruda Śląska, Urząd Miasta
pl. Jana Pawła II 6

8 czerwca 2010r., Sosnowiec, Urząd Miasta al. Zwycięstwa 20

15 czerwca 2010r. Tychy, Urząd Miasta, Niepodległości 49

24 czerwca 2010r. Gliwice, Urząd Miasta ul. Zwycięstwa 21

 

kontakt i szczegóły: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15
40-084 Katowice
tel. 032 781 48 59
fax 032 781 48 59
e-mail:
mfaracik@rig.katowice.pl
www.rig.katowice.pl
www.dotacjeue.org.pl
 
Zgłoś usterkę w Tychach

Zgłoś usterkę w Tychach

Uszkodzona jezdnia lub chodnik, zniszczona zieleń... Często idąc lub przejeżdżając przez miasto natrafiamy na różne nieprawidłowości w miejskiej przestrzeni. Nierzadko o takich usterkach wiedzą tylko mieszkańcy najbliższej okolicy. Co możemy zrobić? Skorzystać z systemu „Zgłoś usterkę”.

Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19

Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają przedsiębiorców na spotkanie on-line „Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19”.

Otwarcie szkół w Tychach od 1 czerwca

Otwarcie szkół w Tychach od 1 czerwca

W poniedziałek, 1 czerwca w Tychach zostaną uruchomione klasy I-III w szkołach podstawowych (zajęcia opiekuńczo-wychowawcze). Będą odbywały się także konsultacje dla pozostałych uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i szkół ponadpodstawowych.

Renowacja zabytkowego krzyża

Renowacja zabytkowego krzyża

W środę, 27 maja został zdemontowany zabytkowy krzyż znajdujący się przy ulicy Oświęcimskiej w Tychach. Pochodzący z 1876 roku krzyż jest wpisany do rejestru zabytków województwa śląskiego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×