Miasto

23 marca 2021, 10:0:1

To już kolejna Wielkanoc, podczas której obowiązywać będzie lockdown. Prowadzisz lokal gastronomiczny i masz ofertę wielkanocną? Zgłoś się do tyskiej bazy gastronomii na Wielkanoc.

W związku z pandemią koronawirusa gastronomia może świadczyć usługi jedynie na wynos. Lista obiektów działąjących w trybie dostawa/wynos dostępna jest na stronie UM Tychy w zakładce Obiekty oraz w miejskiej aplikacji Mobilne Tychy w kategorii: miejsca -> gastronomia -> dostawa wynos

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny i masz ofertę potraw na Wielkanoc, zgłoś się na adres mailowy: treespot@umtychy.pl. Dodamy Twój lokal do bazy obiektów gastronomicznych świadczących catering wielkanocny. 

Baza lokali z ofertą wielkanocną pojawi się na naszej stronie w zakładce Obiekty-Gastronomia oraz w miejskiej aplikacji mobilinej. 


Mobline Tychy - miejska aplikacja

Pobierz aplikację na Android

Pobierz aplikację na iOs

Maseczki dla mieszkańców

Maseczki dla mieszkańców

200 tysięcy darmowych maseczek od najbliższego piątku, 16 kwietnia będzie rozdawanych mieszkańcom Tychów.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych

Od 24 marca do 13 kwietnia br. trwały konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach". Przedstawiamy raport pokonsultacyjny.

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

Od poniedziałku 19 kwietnia przywrócona zostaje działalność żłobków i przedszkoli. Dozwolony będzie również sport na świeżym powietrzu. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone o kolejny tydzień.

Punkty Szczepień Masowych w Tychach

Punkty Szczepień Masowych w Tychach

Od 29 marca samorządy w całej Polsce, przygotowują się do uruchomienia punktów szczepień masowych. W Tychach przygotowano dwa takie miejsca.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×