Miasto

25 lutego 2021, 13:56:56

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

na zdjęciu Iwona Rogalska - dyrektor MOPS w Tychach

Nowa dyrektor z tyskim MOPS-em jest związana zawodowo od 27 lat. W latach 1993 – 1997 była zatrudniona na stanowisku pracownika socjalnego, od 1997 – 2001 roku pracowała na stanowisku Specjalista – Koordynator pracy socjalnej ds. osób z zaburzeniami psychicznymi w Środowiskowym Domu Samopomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. Od 2001 roku pełniła obowiązki kierownika Działu ds. Pomocy Dziecku i Rodzinie, a następnie w 2002 roku objęła stanowisko Kierownika Działu Pieczy Zastępczej. Od 2019 roku była Głównym Specjalistą ds. pomocy środowiskowej.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Socjologii oraz studia podyplomowe z zakresu organizacji i metod pomocy społecznej.

Czysta zmiana – rusza nabór wniosków na wymianę „kopciuchów”

Czysta zmiana – rusza nabór wniosków na wymianę „kopciuchów”

27 kwietnia rusza w Tychach nabór wniosków na wymianę węglowych źródeł ciepła.

Maseczki dla mieszkańców

Maseczki dla mieszkańców

200 tysięcy darmowych maseczek od najbliższego piątku, 16 kwietnia będzie rozdawanych mieszkańcom Tychów.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych

Od 24 marca do 13 kwietnia br. trwały konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach". Przedstawiamy raport pokonsultacyjny.

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

Od poniedziałku 19 kwietnia przywrócona zostaje działalność żłobków i przedszkoli. Dozwolony będzie również sport na świeżym powietrzu. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone o kolejny tydzień.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×