Miasto

23 lutego 2021, 14:44:47

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy 24, 25 i 26 lutego 2021 r. na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać przy markecie E. Leclerc przy ul. Budowlanych 75.

mammografia

Badania w mammobusie gliwickiego Instytutu Onkologii wykonywane będą w dniach:

  • 24 i 25 lutego (środa i   czwartek ) w godz.: 10.00-17.00
  • 26 lutego ( piątek ) w godz.: 8.30-15.30.

Z bezpłatnej mammografii mogą skorzystać ubezpieczone kobiety urodzone w latach 1952-1971(!), które w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii refundowanej przez NFZ. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 784 067 503 w godz.: 10.00-15.00.

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt "Model rehabilitacja kompleksowa"

Rusza projekt PFRON mający na celu kompleksową rehabilitację i aktywizację zawodową osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia.

Nowy radny w Tychach

Nowy radny w Tychach

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta ślubowanie złożył nowy radny - Ali Nurbagandow. Zastąpił on radną Magdalenę Łukę, która złożyła mandat w związku z rozpoczęciem pracy na stanowisku naczelnika Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tychy.

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Nowa dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach

Od czwartku, 25 lutego br. funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach pełni Iwona Rogalska. Zastąpiła na tym stanowisku Mariannę Feith, która przeszła na emeryturę.

Ostrzeżenie przed wchodzeniem na pokrywę lodową na zbiornikach wodnych

Ostrzeżenie przed wchodzeniem na pokrywę lodową na zbiornikach wodnych

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach ostrzega przed wchodzeniem na zamarznięte akweny. Pokrywa lodowa utrzymująca się na zbiornikach wodnych jest bardzo słaba.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×