Miasto

15 kwietnia 2010, 10:38:46

Urząd Miasta Tychy organizuje przejazd chętnych - mieszkańców zameldowanych w Tychach - na uroczystości pogrzebowe do Warszawy i powrót do Tychów.

Organizator planuje dowieźć uczestników wyjazdu na uroczystości pogrzebowe do Warszawy - Ursynowa, stacja metra Kabaty. Miejsce może ulec zmianie w zależności od sytuacji na drogach.
 
Dwa autobusy podstawione zostaną 17 kwietnia o godz 1.00 (w nocy piątek/sobota) na parkingu pod Urzędem Miasta. Ilość miejsc 98.
 
Rejestracja chętnych na bezpłatny przejazd do Warszawy w piątek 16 kwietnia w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Tychy od godz. 7.30 do 17.00 lub do wyczerpania miejsc. Chętni na wyjazd podczas rejestracji muszą okazać dowód osobisty. Organizator zapewnia ubezpieczenie podróżnych.
Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

22 września w Tychach startuje projekt pn. „SREBRNA LINIA”, którego celem jest kompleksowe wspieranie seniorów i zapobieganie ich wykluczeniu. Na Srebrnej Linii dyżurować będą specjaliści m.in. psychologowie, informatycy czy osoby zorientowane w bieżących wydarzeniach miejskich.

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Uczniowie szkół ponadpodstawowych w Tychach mogą zgłaszać swoje projekty do trzeciej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×