Miasto

22 grudnia 2020, 10:58:52

Od kilku lat na terenie naszego miasta funkcjonuje ECOHARMONOGRAM – darmowa aplikacja mobilna, która ułatwia dostęp do aktualnego harmonogramu odbioru odpadów.

Aktualny harmonogram na 2021 roku został już wgrany do aplikacji. Dzięki niej mieszkańcy mogą w prosty sposób sprawdzić, kiedy odpady zostaną odebrane z konkretnej ulicy. Harmonogram udostępniony został również na stronie internetowej www.master.tychy.pl w zakładce Klienci indywidualni/harmonogram. Można tam również sprawdzić krok po kroku, jak zainstalować w swoim telefonie aplikację oraz jak z niej korzystać.

Czysta zmiana – rusza nabór wniosków na wymianę „kopciuchów”

Czysta zmiana – rusza nabór wniosków na wymianę „kopciuchów”

27 kwietnia rusza w Tychach nabór wniosków na wymianę węglowych źródeł ciepła.

Maseczki dla mieszkańców

Maseczki dla mieszkańców

200 tysięcy darmowych maseczek od najbliższego piątku, 16 kwietnia będzie rozdawanych mieszkańcom Tychów.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych

Od 24 marca do 13 kwietnia br. trwały konsultacje regulaminu realizacji projektu grantowego pn. "Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach". Przedstawiamy raport pokonsultacyjny.

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

Koronawirus - nieznaczne zmiany w obostrzeniach

Od poniedziałku 19 kwietnia przywrócona zostaje działalność żłobków i przedszkoli. Dozwolony będzie również sport na świeżym powietrzu. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone o kolejny tydzień.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×