Miasto

10 kwietnia 2010, 15:20:2

W Tychach odbędą się msze święte w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku.

W sobotę, 10 kwietnia o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny odbyła się msza św. w intencji ofiar katastrofy.
O 17.00 w kościele bł. Karoliny została odprawiona msza święta w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku - wziął w niej udział prezydent Andrzej Dziuba i władze miasta. 
 
W holu domu parafialnego można oglądać wystawę katyńską przygotowaną przez katowicki oddział IPN.

Kolejna msza w intencji ofiar odbędzie się w niedzielę, 11 kwietnia o godz. 12.00 w kościele pw. bł. Karoliny. W niedzielę odprawione zostaną także msze święte w parafii pw. Miłosierdzia Bożego, o godz. 11.30 i św. Krzysztofa - o godz. 11.30.
 
We wtorek, 13 kwietnia msza w parafii św. Benedykta o 13.00 przy okazji uroczystości miejskich związanych z obchodami 70. rocznicy mordu katyńskiego zostanie odprawiona msza w intencji ofiar katastrofy. 
Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

22 września w Tychach startuje projekt pn. „SREBRNA LINIA”, którego celem jest kompleksowe wspieranie seniorów i zapobieganie ich wykluczeniu. Na Srebrnej Linii dyżurować będą specjaliści m.in. psychologowie, informatycy czy osoby zorientowane w bieżących wydarzeniach miejskich.

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Uczniowie szkół ponadpodstawowych w Tychach mogą zgłaszać swoje projekty do trzeciej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×