Miasto

12 sierpnia 2020, 13:24:59

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zachęca do oddawania krwi w Tychach.

Zdjęcie przedstawiające postać oddającą krew, trzymającą  w dłoni czerwone gumowe serce

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do naszego wakacyjnego Ambulansu. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zachęca, aby jak najwięcej osób dołączyło do grona Krwiodawców.

Organizatorzy spotkań będą czekać z niespodziankami w każdy poniedziałek sierpnia przy CH Auchan w Tychach. Każda osoba, która odda krew oprócz czekolad otrzyma orzeźwiający napój. Akcję wspiera marka Tymbark i restauracja Kolorowy Talerz.

Harmonogram:

12, 17, 24, 31 sierpień, g. 8.00-14.30
Ambulans przy CH Auchan, ul. Bielska 107 Tychy

Więcej informacji w mediach społecznościowych.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Parking wielopoziomowy Park&Ride oraz Bike&Ride powstanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Edukacji w Tychach. Urząd Miasta Tychy otrzymał właśnie informację o przyznaniu 11,5 milionów złotych dofinansowania na realizację tej szacowanej na 14,9 miliona złotych inwestycji.

"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

"Codzienność niecodzienna" - wernisaż wystawy Piotra Witkowskiego

Codzienne sytuacje ukazane w sposób nietypowy będą tematem wystawy fotografii Piotra Witkowskiego, której wernisaż odbędzie się w piątek, 25 września o 18.00 w galerii Spółdzielczego Domu Kultury "Tęcza".

Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×