Miasto

27 lipca 2020, 8:2:50

Zaproszenie do konsultacji projektu w sprawie nowych zasad programu.

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie nowych zasad Programu „3+ Liczna Rodzina”.  Z dniem wejścia w życie konsultowanej uchwały straci moc uchwała nr 0150/XXVII/606/09 Rady Miasta Tychy  z dnia 29 stycznia 2009 roku w sprawie wprowadzenia na terenie Miasta Tychy Programu „3+ Liczna Rodzina”.

Zmianie ulegają zapisy dotyczące: okresu ważności przyznawanych kart „3+ liczna rodzina”, systemu nadawania uprawnień, a także procedury składania wniosku oraz odbioru kart.

Konsultacje prowadzone są od 24 lipca do  9 sierpnia 2020 r.  w niżej wymienionych formach:

- pisemnej do Prezydenta Miasta Tychy na adres: Urząd Miasta Tychy Wydział Spraw  Społecznych i Zdrowia al. Niepodległości 49,  43 - 100 Tychy,

- elektronicznej na stronie internetowej www.razemtychy.pl, zakładka: konsultacje społeczne,

  • dyżur pracownika merytorycznego w dniu 5 sierpnia 2020 r. w Urzędzie Miasta Tychy w Biurze Obsługi Klienta stanowisko 1- 2 w godz. od 15.30 - 17.00 oraz 7 sierpnia 2020 r. w godz. od 13.30 -15.00.
  • udostępnienie dokumentu pod nazwą: Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia na terenie Miasta Tychy Programu „3+ Liczna Rodzina” od 24 lipca 2020 roku do 9 sierpnia 2020 roku:

- na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy (zakładka: Urząd Miasta » Wydziały » Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia » informacje)

- w Urzędzie Miasta Tychy w Biurze Obsługi Klienta stanowisko 1-2 w godzinach pracy Urzędu

 

Projekt Uchwaly

Liczna Rodzina

BIP

Kontraruch w Tychach: gdzie obowiązuje i jakie są jego zasady?

Kontraruch w Tychach: gdzie obowiązuje i jakie są jego zasady?

W Tychach na pięciu jednokierunkowych ulicach obowiązuje kontraruch rowerowy. Już niebawem ta liczba wzrośnie i rozszerzy się o kolejne lokalizacje. Co to oznacza dla rowerzystów? Przed wyruszeniem w miasto warto poznać zasady kontraruchu rowerowego, nawet jeżeli jest się pieszym czy kierowcą.

Powstaną kolejne wysepki dla pieszych

Powstaną kolejne wysepki dla pieszych

Na tyskich przejściach dla pieszych już niebawem pojawiają się kolejne azyle. Wysepki, które pozwalają przejść przez jezdnie na dwa razy. Wszystko po to, by podnieść poziom bezpieczeństwa ruchu w naszym mieście.

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w całej Polsce od 1 września do 30 listopada

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w całej Polsce od 1 września do 30 listopada

Wyniki spisu rolnego pozwolą na wieloprzekrojowe scharakteryzowanie polskiego rolnictwa i ukazanie zmian, jakie w nim zaszły w ostatnim dziesięcioleciu. Pomogą władzom i przede wszystkim polskim rolnikom w podejmowaniu trafnych decyzji strategicznych.

Tychy przyjazne Dużej Rodzinie

Tychy przyjazne Dużej Rodzinie

Podczas Plenerowego VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Warszawie miasto Tychy otrzymało Certyfikat Samorządu Przyjaznego Rodzinie. Wyróżnienie w sobotę zostało przekazane z rąk przewodniczącej ELFAC - Reginy Maroncelli Florio.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×