Miasto

27 lipca 2020, 8:2:50

Zaproszenie do konsultacji projektu w sprawie nowych zasad programu.

Zdjęcie rodziny na paprocańskim pomoście - rodzice i trójka dzieci, w tle jezioro.

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie nowych zasad Programu „3+ Liczna Rodzina”.  Z dniem wejścia w życie konsultowanej uchwały straci moc uchwała nr 0150/XXVII/606/09 Rady Miasta Tychy  z dnia 29 stycznia 2009 roku w sprawie wprowadzenia na terenie Miasta Tychy Programu „3+ Liczna Rodzina”.

Zmianie ulegają zapisy dotyczące: okresu ważności przyznawanych kart „3+ liczna rodzina”, systemu nadawania uprawnień, a także procedury składania wniosku oraz odbioru kart.

Konsultacje prowadzone są od 24 lipca do  9 sierpnia 2020 r.  w niżej wymienionych formach:

- pisemnej do Prezydenta Miasta Tychy na adres: Urząd Miasta Tychy Wydział Spraw  Społecznych i Zdrowia al. Niepodległości 49,  43 - 100 Tychy,

- elektronicznej na stronie internetowej www.razemtychy.pl, zakładka: konsultacje społeczne,

  • dyżur pracownika merytorycznego w dniu 5 sierpnia 2020 r. w Urzędzie Miasta Tychy w Biurze Obsługi Klienta stanowisko 1- 2 w godz. od 15.30 - 17.00 oraz 7 sierpnia 2020 r. w godz. od 13.30 -15.00.
  • udostępnienie dokumentu pod nazwą: Projekt uchwały w sprawie wprowadzenia na terenie Miasta Tychy Programu „3+ Liczna Rodzina” od 24 lipca 2020 roku do 9 sierpnia 2020 roku:

- na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tychy (zakładka: Urząd Miasta » Wydziały » Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia » informacje)

- w Urzędzie Miasta Tychy w Biurze Obsługi Klienta stanowisko 1-2 w godzinach pracy Urzędu

 

Projekt Uchwaly

Liczna Rodzina

BIP

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

Sprawy z zakresu Wydziału Komunikacji realizowane są bezpośrednio w budynku przy ul. Budowlanych 59. Od 18 stycznia wydział czynny będzie w godzinach: od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 17.00, a w piątek od 7.30 do 12.00.

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

Trwa rządowa kampania informacyjna #szczepimysię mająca na celu propagowanie szczepień przeciwko COVID-19. W całej Polsce pojawiły się billboardy, w internecie oraz w telewizji emitowane są spoty z udziałem aktorów.

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

W III edycji konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na Znaki Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej miasto Tychy w kategorii: „społecznie odpowiedzialny samorząd” znalazło się w grupie 13 polskich miast, którym przyznano znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020.

Linia H - nowa linia trolejbusowa w mieście Tychy

Linia H - nowa linia trolejbusowa w mieście Tychy

1 stycznia o godzinie 6:02 rozpoczęła kursowanie nowa - linia H. To już ósma linia obsługiwana przez Tyskie Linie Trolejbusowe. Zastąpiła ona dotychczasową linię 291 i kursuje po jej trasie, z rozszerzoną obsługą dzielnicy Żwaków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×