Miasto

24 lipca 2020, 12:30:19

27 lipca 2020 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu na ulicy Barona 5 oraz Budowlanych od 59 do 63 i 67.

Zdjecie osiedla Balbina z drona - widok na kolorowy plac zabaw i przylegające budynki.

W związku z prowadzonymi przez spółkę Tauron Dystrybucja na terenie miasta Tychy pracami związanymi z rozbudową sieci energetycznej, w najbliższy poniedziałek 27 lipca 2020 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu na ulicy Barona 5 oraz Budowlanych od 59 do 63 i 67. W związku z tym będą występowały utrudnienia w pracy Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tychy.

Wydział Komunikacji będzie otwarty w  godzinach urzędowania czyli od 7.30- 17.00, jednak w związku z brakiem zasilania dostęp do bazy CEPIK (Centralna Ewidencja Pojazd i Kierowca) będzie zablokowany. 

W poniedziałek w  godz. od 7.30 do 12.00 nie będzie można: m.in: zarejestrować  pojazdu, wydać dowodu rejestracyjnego, wydać prawa jazdy i profilu PKK ( Profil Kandydata Kierowcy) oraz dokonywać zmian w systemie.

Do momentu uruchomienia zasilania będą wykonywane tylko czynności doraźne - udzielanie informacji czy weryfikacja dokumentów. Prosimy o wyrozumiałość  i przepraszamy za wszelkie utrudnienia!

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

Sprawy z zakresu Wydziału Komunikacji realizowane są bezpośrednio w budynku przy ul. Budowlanych 59. Od 18 stycznia wydział czynny będzie w godzinach: od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 17.00, a w piątek od 7.30 do 12.00.

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

Trwa rządowa kampania informacyjna #szczepimysię mająca na celu propagowanie szczepień przeciwko COVID-19. W całej Polsce pojawiły się billboardy, w internecie oraz w telewizji emitowane są spoty z udziałem aktorów.

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

W III edycji konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na Znaki Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej miasto Tychy w kategorii: „społecznie odpowiedzialny samorząd” znalazło się w grupie 13 polskich miast, którym przyznano znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020.

Linia H - nowa linia trolejbusowa w mieście Tychy

Linia H - nowa linia trolejbusowa w mieście Tychy

1 stycznia o godzinie 6:02 rozpoczęła kursowanie nowa - linia H. To już ósma linia obsługiwana przez Tyskie Linie Trolejbusowe. Zastąpiła ona dotychczasową linię 291 i kursuje po jej trasie, z rozszerzoną obsługą dzielnicy Żwaków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×