Miasto

24 lipca 2020, 12:30:19

27 lipca 2020 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu na ulicy Barona 5 oraz Budowlanych od 59 do 63 i 67.

W związku z prowadzonymi przez spółkę Tauron Dystrybucja na terenie miasta Tychy pracami związanymi z rozbudową sieci energetycznej, w najbliższy poniedziałek 27 lipca 2020 roku w godzinach od 8:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu na ulicy Barona 5 oraz Budowlanych od 59 do 63 i 67. W związku z tym będą występowały utrudnienia w pracy Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tychy.

Wydział Komunikacji będzie otwarty w  godzinach urzędowania czyli od 7.30- 17.00, jednak w związku z brakiem zasilania dostęp do bazy CEPIK (Centralna Ewidencja Pojazd i Kierowca) będzie zablokowany. 

W poniedziałek w  godz. od 7.30 do 12.00 nie będzie można: m.in: zarejestrować  pojazdu, wydać dowodu rejestracyjnego, wydać prawa jazdy i profilu PKK ( Profil Kandydata Kierowcy) oraz dokonywać zmian w systemie.

Do momentu uruchomienia zasilania będą wykonywane tylko czynności doraźne - udzielanie informacji czy weryfikacja dokumentów. Prosimy o wyrozumiałość  i przepraszamy za wszelkie utrudnienia!

Kontraruch w Tychach: gdzie obowiązuje i jakie są jego zasady?

Kontraruch w Tychach: gdzie obowiązuje i jakie są jego zasady?

W Tychach na pięciu jednokierunkowych ulicach obowiązuje kontraruch rowerowy. Już niebawem ta liczba wzrośnie i rozszerzy się o kolejne lokalizacje. Co to oznacza dla rowerzystów? Przed wyruszeniem w miasto warto poznać zasady kontraruchu rowerowego, nawet jeżeli jest się pieszym czy kierowcą.

Powstaną kolejne wysepki dla pieszych

Powstaną kolejne wysepki dla pieszych

Na tyskich przejściach dla pieszych już niebawem pojawiają się kolejne azyle. Wysepki, które pozwalają przejść przez jezdnie na dwa razy. Wszystko po to, by podnieść poziom bezpieczeństwa ruchu w naszym mieście.

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w całej Polsce od 1 września do 30 listopada

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w całej Polsce od 1 września do 30 listopada

Wyniki spisu rolnego pozwolą na wieloprzekrojowe scharakteryzowanie polskiego rolnictwa i ukazanie zmian, jakie w nim zaszły w ostatnim dziesięcioleciu. Pomogą władzom i przede wszystkim polskim rolnikom w podejmowaniu trafnych decyzji strategicznych.

Tychy przyjazne Dużej Rodzinie

Tychy przyjazne Dużej Rodzinie

Podczas Plenerowego VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Warszawie miasto Tychy otrzymało Certyfikat Samorządu Przyjaznego Rodzinie. Wyróżnienie w sobotę zostało przekazane z rąk przewodniczącej ELFAC - Reginy Maroncelli Florio.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×