Miasto

26 czerwca 2020, 12:4:34

Przed udaniem się do lokalu wyborczego wyborca powinien pamiętać, że ma obowiązek zakrycia ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.

Grafika przedstawiająca podstawowe zasady higieny w czasach koronawirusa: zasłoń usta i nos (grafika twarzy z maską), zdezynfekuj ręce (grafika osoby dezynfekującej ręce), zachowaj odstęp (grafika podniesionej ręki).

W związku z wciąż istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym, Państwowa Komisja Wyborcza przypomina o konieczności zakrycia nosa i ust oraz zachowywaniu bezpiecznych odległości podczas przebywania w lokalach wyborczych w najbliższą niedzielę. Można to zrobić przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki czy przyłbicy. Wyborcom zaleca się również ubranie własnych rękawiczek ochronnych oraz korzystanie z własnych długopisów. Wszystkie wytyczne dotyczące Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego podczas wyborów prezydenckich można znaleźć na TUTAJ.

Kręć kilometry i włącz się do akcji!

Kręć kilometry i włącz się do akcji!

Lubisz rowerowe wyprawy, jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Dołącz do akcji, kręć kilometry dla Tychów i bierz udział w rywalizacji o nagrody oraz tytuł Rowerowej Stolicy Polski!

Miganie ułatwia poznanie

Miganie ułatwia poznanie

Od września startuje projekt pn. „Miganie ułatwia poznanie”, który jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Tychy. Warsztaty edukacyjne i informacyjne z podstaw nauki języka migowego będą realizowane przez Fundację „Kopalnia Kreatywności”.

Wyniki egzaminów maturalnych w Tychach

Wyniki egzaminów maturalnych w Tychach

Od 8 do 29 czerwca b.r. w szkołach ponadpodstawowych odbywał się egzamin maturalny. W Tychach przystąpiło do niego 955 absolwentów szkół średnich, w tym 827 w szkołach publicznych i 128 w niepublicznych.

Wakacyjny ambulans w Tychach

Wakacyjny ambulans w Tychach

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zachęca do oddawania krwi w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×