Miasto

4 marca 2010, 11:32:45

11 marca, w czwartek w Teatrze Małym w Tychach, o godz. 19.00 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych „Muzycy dzieciom”.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci z Pszczyny, które obejmuje opieką domową dzieci nieuleczalnie chore. Pomaga im odejść w spokoju, spędzić ostatnie chwile z najbliższymi, z dala od szpitalnego hałasu i pośpiechu. Nie trzeba dodawać, że cel, na który zbierane są pieniądze jest szczytny, dlatego koncert został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby i Przewodniczącego Rady Miasta Zygmunt Marczuk. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działalność pszczyńskiego Hospicjum.

Urząd Miasta Tychy zwraca się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy, udział w koncercie i rozpropagowanie go wśród współpracowników, rodziny, przyjaciół,  i znajomych. Liczy się każda kwota przeznaczona na opiekę paliatywną małych dzieci. Pamiętajmy: „W domu dzieci mniej się boją…”

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasie Teatru Małego w Tychach, ul. Hlonda 1, tel. 32 227 20 67. Miejsca można też rezerwować w Wydziale Informacji Promocji i Współpracy z Zagranicą UM Tychy, al. Niepodległości 49, IX piętro, tel. 32776 39 17 – 18.
 
Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Malinowej

Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Malinowej

Od 30 marca do 6 kwietnia br. zamknięty będzie przejazd kolejowy w rejonie ul. Malinowej. Na czas trwania robót budowlanych przygotowano objazd.

Badania Urzędu Statystycznego w Katowicach

Badania Urzędu Statystycznego w Katowicach

W ramach stałego informowania o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów – pracowników Urzędu Statystycznego w Katowicach przekazujemy w załączeniu ogólny plakat o badaniach ankietowych.

Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów do odwołania

Urząd Miasta Tychy zamknięty dla klientów do odwołania

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty oraz skrzynek wystawionych przed urzędem.

Kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

Kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem

Wychodzenie z domu ograniczone do niezbędnego minimum, poruszanie po ulicach w grupach maksymalnie dwuosobowych i kary za nie przestrzeganie zakazu gromadzenia się. Takie obostrzenia ogłosił dziś premier Mateusz Morawiecki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×