Miasto

29 kwietnia 2020, 14:46:3

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego zapraszają przedsiębiorców do wzięcia udziału w seminarium „Śląski Pakiet dla Gospodarki”, które odbędzie się w dniu  5 maja br. (wtorek) o godz. 11 w formie webinarium.

zdjęcie przedstawiające ekran laptopa z napisem webinar

Webinarium kierowane jest przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy odczuwają negatywne skutki aktualnej sytuacji i szukają instrumentów finansowych m.in. w zakresie dotowania miejsc pracy czy zwiększenia płynności.

W trakcie spotkania omówionych zostanie 5 filarów wsparcia na kilku płaszczyznach działań:

I filar - Pożyczki obrotowe i płynnościowe wraz z innymi uproszczeniami w zakresie wsparcia zwrotnego
II filar - Wsparcie pracodawców w utrzymaniu miejsc pracy
III filar - Wsparcie bezzwrotne - inwestycje w MŚP wraz z uproszczeniami dla MŚP
IV filar - Samorządowe działania wspierające
V filar - „Wejścia kapitałowe” zwiększające zaangażowanie inwestorów w regionie

Spotkanie rozpoczną Wojciech Kałuża – Wicemarszałek Województwa Śląskiego oraz Zbigniew Gieleciak  – Prezes Zarządu OIPH w Tychach. 

W spotkaniu jako prelegenci wezmą udział przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, Funduszu Górnośląskiego, Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Śląskiego Funduszu Rozwoju.

Spotkanie odbędzie za pomocą platformy online GoToMeeting. 

Link uprawniający do wzięcia udziału dostępny jest za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu:  https://global.gotomeeting.com/join/972183165  

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach prosi o mailowe potwierdzenie udziału w seminarium: izba@izba.tychy.pl

W przypadku problemów technicznych, należy kontaktować się telefonicznie przed spotkaniem: tel. 32 327 72 77.

Kontraruch w Tychach: gdzie obowiązuje i jakie są jego zasady?

Kontraruch w Tychach: gdzie obowiązuje i jakie są jego zasady?

W Tychach na pięciu jednokierunkowych ulicach obowiązuje kontraruch rowerowy. Już niebawem ta liczba wzrośnie i rozszerzy się o kolejne lokalizacje. Co to oznacza dla rowerzystów? Przed wyruszeniem w miasto warto poznać zasady kontraruchu rowerowego, nawet jeżeli jest się pieszym czy kierowcą.

Powstaną kolejne wysepki dla pieszych

Powstaną kolejne wysepki dla pieszych

Na tyskich przejściach dla pieszych już niebawem pojawiają się kolejne azyle. Wysepki, które pozwalają przejść przez jezdnie na dwa razy. Wszystko po to, by podnieść poziom bezpieczeństwa ruchu w naszym mieście.

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w całej Polsce od 1 września do 30 listopada

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w całej Polsce od 1 września do 30 listopada

Wyniki spisu rolnego pozwolą na wieloprzekrojowe scharakteryzowanie polskiego rolnictwa i ukazanie zmian, jakie w nim zaszły w ostatnim dziesięcioleciu. Pomogą władzom i przede wszystkim polskim rolnikom w podejmowaniu trafnych decyzji strategicznych.

Tychy przyjazne Dużej Rodzinie

Tychy przyjazne Dużej Rodzinie

Podczas Plenerowego VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Warszawie miasto Tychy otrzymało Certyfikat Samorządu Przyjaznego Rodzinie. Wyróżnienie w sobotę zostało przekazane z rąk przewodniczącej ELFAC - Reginy Maroncelli Florio.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×