Miasto

29 kwietnia 2020, 14:46:3

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego zapraszają przedsiębiorców do wzięcia udziału w seminarium „Śląski Pakiet dla Gospodarki”, które odbędzie się w dniu  5 maja br. (wtorek) o godz. 11 w formie webinarium.

zdjęcie przedstawiające ekran laptopa z napisem webinar

Webinarium kierowane jest przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy odczuwają negatywne skutki aktualnej sytuacji i szukają instrumentów finansowych m.in. w zakresie dotowania miejsc pracy czy zwiększenia płynności.

W trakcie spotkania omówionych zostanie 5 filarów wsparcia na kilku płaszczyznach działań:

I filar - Pożyczki obrotowe i płynnościowe wraz z innymi uproszczeniami w zakresie wsparcia zwrotnego
II filar - Wsparcie pracodawców w utrzymaniu miejsc pracy
III filar - Wsparcie bezzwrotne - inwestycje w MŚP wraz z uproszczeniami dla MŚP
IV filar - Samorządowe działania wspierające
V filar - „Wejścia kapitałowe” zwiększające zaangażowanie inwestorów w regionie

Spotkanie rozpoczną Wojciech Kałuża – Wicemarszałek Województwa Śląskiego oraz Zbigniew Gieleciak  – Prezes Zarządu OIPH w Tychach. 

W spotkaniu jako prelegenci wezmą udział przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, Funduszu Górnośląskiego, Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Śląskiego Funduszu Rozwoju.

Spotkanie odbędzie za pomocą platformy online GoToMeeting. 

Link uprawniający do wzięcia udziału dostępny jest za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu:  https://global.gotomeeting.com/join/972183165  

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach prosi o mailowe potwierdzenie udziału w seminarium: izba@izba.tychy.pl

W przypadku problemów technicznych, należy kontaktować się telefonicznie przed spotkaniem: tel. 32 327 72 77.

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

Zmiana godzin urzędowania Wydziału Komunikacji

Sprawy z zakresu Wydziału Komunikacji realizowane są bezpośrednio w budynku przy ul. Budowlanych 59. Od 18 stycznia wydział czynny będzie w godzinach: od poniedziałku do czwartku od 7.30 do 17.00, a w piątek od 7.30 do 12.00.

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

#Szczepimysie - trwa kampania informacyjna

Trwa rządowa kampania informacyjna #szczepimysię mająca na celu propagowanie szczepień przeciwko COVID-19. W całej Polsce pojawiły się billboardy, w internecie oraz w telewizji emitowane są spoty z udziałem aktorów.

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

Miasto Tychy ze znakiem Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

W III edycji konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na Znaki Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej miasto Tychy w kategorii: „społecznie odpowiedzialny samorząd” znalazło się w grupie 13 polskich miast, którym przyznano znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020.

Linia H - nowa linia trolejbusowa w mieście Tychy

Linia H - nowa linia trolejbusowa w mieście Tychy

1 stycznia o godzinie 6:02 rozpoczęła kursowanie nowa - linia H. To już ósma linia obsługiwana przez Tyskie Linie Trolejbusowe. Zastąpiła ona dotychczasową linię 291 i kursuje po jej trasie, z rozszerzoną obsługą dzielnicy Żwaków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×