Miasto

3 kwietnia 2020, 10:41:59

Jesteś osobą niepełnosprawną albo jej opiekunem? Chcesz dostawać z Urzędu Miasta informacje dotyczące szeroko pojętej niepełnosprawności, realizowanych w Tychach programów i podejmowanych działań?

zdjęcie przedstawiające otwartego laptopa z ikonką odebranej poczty mailowej

Wyślij maila o treści:

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie Tyskiego Newslettera dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów"

na adres: tychybezbarier@umtychy.pl i oczekuj wiadomości!

  • Korzystanie z usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" jest dobrowolne i bezterminowe
  • W celu świadczenia usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów" Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądż usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się z "Informacją o przetwarzaniu danych osobowych" w Urzędzie Miasta Tychy, dostępną tutaj i wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Prezydenta Miasta, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Tychy usługi "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

Wysłanie maila o powyższej treści oznacza również, że zapoznali się Państwo z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści Państwa danych i możliwości ich poprawiania. Zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem Państwa adresu e-mail z listy dystrybucyjnej "Newsletter dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów".

Powrót do strony DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Renowacja zabytkowego krzyża

Renowacja zabytkowego krzyża

W środę, 27 maja został zdemontowany zabytkowy krzyż znajdujący się przy ulicy Oświęcimskiej w Tychach. Pochodzący z 1876 roku krzyż jest wpisany do rejestru zabytków województwa śląskiego.

Pierwsza w historii miasta zdalna sesja Rady Miasta Tychy

Pierwsza w historii miasta zdalna sesja Rady Miasta Tychy

30 kwietnia odbędzie się pierwsza w historii miejscowego samorządu zdalna sesja Rady Miasta Tychy.

Prezydent Tychów z absolutorium za 2019 rok

Prezydent Tychów z absolutorium za 2019 rok

Na wczorajszej (28 maja) sesji Rady Miasta Tychy radni większością głosów (17 za, 8 radnych wstrzymało się od głosu) przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 rok. Radni udzielili także absolutorium Prezydentowi Miasta Tychy za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku.

Raport o stanie gminy miasta Tychy

Raport o stanie gminy miasta Tychy

28 maja, na sesji Rady Miasta Tychy, Andrzej Dziuba – prezydent Tychów przedstawił coroczny „Raport o stanie miasta”. Raport to źródło wiedzy o Tychach i zmianach, jakie zaszły w naszym mieście w 2019 roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×