Miasto

9 grudnia 2009, 14:54:14

Od 10 grudnia br. w kasach Urzędu Miasta w Tychach oraz Wydziału Komunikacji mieszczącego się przy ul. Budowlanych 59, podatki i opłaty będzie można regulować także za pomocą kart płatniczych. Akceptowane są wszystkie typy kart płatniczych, z wyjątkiem American Express.

Z tytułu płatności klient nie będzie obciążany żadną dodatkową płatnością, tym samym Tychy dołączają do tych miast, w których prowizję za dokonaną transakcję przejmuje Urząd.

Jak stwierdził Prezydent Miasta Andrzej Dziuba: „Obecnie w coraz większej liczbie miejsc można regulować rachunki za pomocą kart płatniczych, zapłata gotówką, zwłaszcza dla młodych osób, staje się coraz bardziej kłopotliwa, bo w portfelach mamy właśnie karty płatnicze, a nie banknoty. Trudno, aby nie dostrzegać zmieniających się trendów i nie wprowadzać nowych rozwiązań, także w urzędzie miasta. Mamy nadzieje, że ten dodatkowy sposób zapłaty ułatwi mieszkańcom załatwianie spraw w tyskim urzędzie.”

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

11 kwietnia Teatr Mały w Tychach rusza z nowym cyklem dla dzieci „Bajki z brodą” - zapraszamy młodych tyszan do współtworzenia tego cyklu!

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Już od kwietnia 2020 roku Urząd Miasta Tychy będzie wysyłał zainteresowanym newsletter przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Jak prawidłowo nakładać/ściągać rękawice, czym kierować się przy wyborze maseczki ochronnej? Zapraszamy do lektury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×