2 marca 2020, 13:50:14

Do programu "3+ Liczna Rodzina" dołączyła nowa firma LENS-MED SP. Z O.O. z siedzibą w Tychach przy ul. Narcyzów 24.

Firma zapewnia 15% rabat na pełny zakres usług i asortyment w salonach optycznych LENS-MED (rabat nie obejmuje usług medycznych) dla posiadaczy aktualny kart "3+ Liczna Rodzina", w miejscu prowadzenia działalności:

- Tychy, ul. Borowa 13c,

- Tychy, ul. Narcyzów 24.

 

 

Projekt: Usługi rozwojowe dla śląskich firm II

Projekt: Usługi rozwojowe dla śląskich firm II

9 lutego 2021 r. rozpoczyna się nabór wniosków w projekcie „Usługi rozwojowe dla śląskich firm II”.

Ulgi podatkowe dla przedsiębiorców

Ulgi podatkowe dla przedsiębiorców

Czy wiesz, że prowadząc firmę możesz obniżyć swoje podatki dzięki ulgom podatkowym? To, czy możesz skorzystać z ulg, zależy od formy opodatkowania twojej działalności gospodarczej.

Od 12 lutego zmiany w obostrzeniach

Od 12 lutego zmiany w obostrzeniach

Możliwość korzystania z hoteli, stoków narciarskich, a także kin i teatrów w ścisłym reżimie sanitarnym - to najważniejsze zasady, jakie będą obowiązywać już od 12 lutego 2021 r. na terenie całego kraju.

Koronawirus - zmiany w obostrzeniach od 12 lutego

Koronawirus - zmiany w obostrzeniach od 12 lutego

Dziś (5 lutego) ogłoszono zmiany w obostrzeniach w związku z pandemią koronawirusa. Od 12 lutego (warunkowo na 2 tygodnie) nastąpi otwarcie między innymi hoteli, teatrów, kin, basenów czy stoków narciarskich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×